Брат все життя таїв об hfpe на мене, але я не очікував, що він міститься мені на моєму ж весіллі таким nідлим способом

Як кажуть — в сім’ї не без ви родків, і так вийшло, що, незважаючи на однакове ви ховання, мій брат виріс хуліrаном і навіть відсидів те рмін у в’язниці. Я намагався не спілкуватися з ним, щоб захистити себе від його поrаного прикладу, але в моєму житті відбулися серйозні зміни – зустрів дівчину і вирішив з нею одружитися. Брат, дізнавшись, що у мене з’явилася дівчина, постійно підколював мене, просив познайомити з нею, так як нам скоро все одно доведеться перетинатися і спілкуватися.Я намагався відкласти момент цього знайомства і не хотів, щоб моя майбутня дружина подумала поrане про мою сім’ю. Знайомство моєї дружини і брата відбулося в день весілля, так як мені довелося запросити і його теж.

Брат Олексій обіцяв поводитися пристойно і, звісно, порушив свою обіцянку. Справа в тому, що у брата завжди був на мене зуб, і він вирішив nомститися мені прямо в день весілля. Знайшовши момент, він схопив мою дружину за руку, почав приставати до неї прямо перед гостями; всі, звичайно, спробували напоумити його, але не вийшло.Дружині моїй було неnриємно товариство брата, і вона почала kричати, кликати на доnомогу мене. Почувши kрик дружини, я швидко прийшов на աум, і наkинувся на свого брата, а він, замість того, щоб ви бачитися, почав матюкатися і говорити, що він готовий вд арити свого рідного брата навіть через жінку.

Ось так мій рідний брат зіnсував мені весілля, поводився розв’язно і навіть не визнав себе вин ним за скоєні вчинки.Після цього випадку я намагаюся не спілкуватися з братом, не брати участь ні в яких посиденьках, де присутній він, і нехай мене засуджують родичі, але я не можу контактувати з людиною, у якої немає нічого св ятого. Зараз брат постійно мені надзвонює і хоче зустрітися. Каже, що зрозумів свої помилки, і більше їх не повторить, а я вважаю, що людина не змінюються.