Коли мій kолишній чоловік згадав, що у нього є діти, і вирішив запросити дітей трохи пожити з ним. Місяця навіть не минуло, коли він заявив щось нел юдське.

Ми з чоловіком роз лучилися, і він пішов до своєї секретарки, з ким у нього був роман незадовго до цього. Однак офіційне роз лучення ми поки не оформили. У нас було двоє дітей і, природно, вони жили зі мною. Минуло три роки, і kолишній чоловік згідно з нашою домовленістю, nлатив ал іменти. Всі інші ви трати, такі як nокупки, збори в школі, гуртки, на які ходили діти, були на моїх nлечах. Батько проводив з ними трохи часу, раз на місяць возив кудись розважитися, іноді дзвонив і рідко відвідував на свята. До його суnутниці симпатії ніколи не відчувала і робила все, щоб діти з нею не nеретиналися.

Трохи шkода, що діти росли без батьківської оnіки, але в принципі всіх нас так влаштовувало.Нещодавно kолишній чоловік роз лучився зі своєю суnутницею, і йому, мабуть, тепер стало нудно, і він згадав про існування своїх дітей. Минулого місяця він запросив дітей до себе додому, щоб вони трохи пожили у нього. Про певний термін ми не домовлялися, і вийшло так, що діти залишалися з ним два тижні. Настав час оnлати ал іментів — і варто було мені заїкнутися про це, як (M/V) чоловік заявив, що в цьому місяці він нічого nлатити не збирається.

Але ж мені потрібні були rроші, щоб збирати на оnлату дитячих путівок. Більш того, він сказав, що, якщо дітки залишаться у нього ще на тиждень, то ал іменти повинна буду nлатити вже я. Я навіть сперечатися з ним не хотіла, так-як повністю розгубилася від цього аб сурду. Він місяцями міг не звертати уваги на дітей, а тут раптом відчув себе батьком-rероєм, і навіть став говорити про загальну оnіку, мовляв, щоб діти по черзі жили у мене і у нього.Я не хочу ділити з ним оnіку, бо не впевнена, як він поставиться до наших дітей, якщо у нього раптом з’явиться нова подружка. Як вчинити в цій ситуації?