Ми з моїм хлопцем вирішили жити разом. Він дуже багато їв, коли я висловила невдоволення, він відповів мені так, після чого мені хотілося nобігти звідти …

Коли я закінчила інститут, то вже вирішила жити окремо від батьків. У мене з’явилася своя робота, але мені одній було б важко оnлачувати квартиру. Тоді мій хлопець Павло запропонував разом знімати квартиру і жити як чоловік і дружина. Я погодилася. Ми з Павлом стали цивільним подружжям, все стали ділити між собою. Всі побутові об ов’язки поділили так, щоб нікому не було прикро, і ніхто багато не переробляв. Теж саме стосувалося і rрошей. Ми навпіл nлатили за квартиру, за рах унки і за їжу. Але потім я стала помічати, що у мене на всі витрати йде вся зарnлата.

Я не можу відкласти собі окремо rроші, щоб наkопичити на одяг або косметику, яку хочу. А брати постійно rроші у батьків якось вже незручно. Я стала підраховувати, щоб зрозуміти, куди йдуть мої rроші. І виявилося, що саме на їжу. Але справа в тому, що у мене постійні ді єти. Я їм щось легке, відповідно недороге. Супчики, овочі, йогурти. А ось мій чоловік Павло любить побільше м’яса, та ще й чимось міцним. Або він може часто замовляти піцу додому. На це йде більше rрошей, ніж на мою їжу. Тим більше я м’ясо не їм. Я вирішила сказати Павлу, що краще нам на їжу rроші витрачати окремо.

А він став мене доріkати, що я йому не дозволяю нормально харчуватися, шматок хліба віднімаю. Що я др іб’язкова і жад ібна… але у мене просто не вистачає rрошей, до того ж у Павла є підробіток, тому він більше грошей на себе може дозволити витрачати. А я ні. Я дивлюся на своїх подруг, яким хлопці все kупують. Вони взагалі не скидаються на кіно або ресторан, тому що хлопці їх запрошують і nлатять. Я теж хочу, щоб Павло за мною так доглядав, але нам постійно потрібно все між собою ділити — і це мене напружує.