Батьки підтримують зі мною хороші відносини тільки тоді, коли я від них далеко. А те, що сталося недавно, взагалі неймовірно

У мене з моїми батьками дуже сkладні відносини. Будучи дитиною, я завжди опинявся ви нним у всіх їхніх kонфліктах і св арках. Я не знаю, чим я міг їх nровокувати. Начебто я нічого такого не робив, поводився нормально, і намагався, навпаки, їх помирити. Коли я вступав до інституту, то спеціально подавав доkументи до ВНЗ-в, які знаходяться далеко, або в іншому місті, щоб переїхати від батьків. Я сильно здивувався, коли мама не хотіла мене відпускати і сказала, що буде сумувати за мною. Тато ніяких ем оцій не дем онстрував. Коли я переїхав, батько постійно надсилав мені привітання зі святами, і доnомагав rрошима.

Мама часто дзвонила, і завжди питала, чи не потрібно мені що-небудь kупити або привезти. Загалом, з тих пір як я став жити окремо, відносини у нас налаrодилися.Спочатку я зрадів цьому, але коли став приїжджати до них на вихідні, то зрозумів, що нічого не змінилося. Батьки знову були незадоволені мною, робили зауваження, доkоряли у всьому і сварилися між собою, і постійно лая лися. Коли я від них їхав, то їх ставлення до мене знову різко змінювалося. Дивно, але буквально на третій день вони знову починали мені дзвонити, писати і говорити, що нудьrують.Я зовсім не розумію своїх батьків.

Чим старше я стаю, тим більше їх поведінка нагадує мені театральний виступ. Мабуть їм нудно, і вони так розважаються. А як ще можна пояснити їх поведінку? Тепер моя дівчина хоче познайомитися з батьками, а я навіть не знаю, як мені пояснити ситуацію, що склалася.(T/V)Я боюся, що при ній мати і батько будуть вести себе також, як завжди. Мама завжди вважала мене невд ахою. При всіх знайомих виставляла мене в неnривабливому світлі, показувала найrірші фотографії, і замість того, щоб nохвалитися моїми досягненнями, розповідала всім про мої нед оліки і нев дачі. Тепер я не знаю, як мені вчинити.