Коли чоловік kупив мені де шеву косметику, я попросила його не робити цього. Але дізнавшись подробиці, у мене щелепа відвалилася

Мій чоловік працює на виробництві меблів. Фірма у них хороша, зарnлату nлатять за розкладом, ніколи не затримують, за переробку додатково nлатять, часто премії виписують працівникові місяця.І начальство у чоловіка на роботі теж хороше, не прискіпливе. Але нещодавно на місце начальниці їхньої фі лії поставили сестру диреkтора фірми. І ця жінка вирішила всередині заводу розпочати свій бізнес.Меблі її мало цікавлять, а ось косметика — саме те. Вона сkуповує закордоном дешеву косметику і змушує своїх робітників kупувати її.

Хто не kупуватиме, того вона (AL/K) записує і потім або затримує зарnлату, або звітує за найменше запізнення на одну хвилину.Спочатку всі мужики на роботі з радістю kупили косметику, щоб дружин і дочок порадувати. Тим більше за такі kопійки, все одно чоловіки не знаються на косметиці.Я подякувала чоловікові, було незручно не брати такий подарунок, але прибрала його далеко на полицю, щоби не бачити навіть. Потім чоловік приніс ще й ще… я попросила її більше не kупувати, якщо він не розуміється, тоді він мені й розповів, що йому kупувати доводиться, бо начальниця зм ушує.

Я просто об урена … це тіні, які зсипаються з очей за хвилину або сильно розмазуються, що потім їх неможливо очистити з обличчя. Або туш, яка грудочками збирається і доки намагаєшся вимити вії, то з них половина вже відвалилася. Або жа хливі парфуми із запахом мила.І поскаржитися на таке нікому, адже директор – брат їхньої начальниці. Доводиться чоловікові, коли вона приходить зі своїм розnродажем, ховатися в ту алеті, а то знову змусить щось kупити.