У нас з чоловіком різниця у віці 15 років. На початку наших відносин я була в захваті від нього, але після сорока років я зрозуміла, що вчинила дуже нерозумно.

Скільки себе пам’ятаю, я була активною, енерrійною, веселою дівчиною, душею компанії, займалася спортом, ходила в походи і т. п. Зараз мені 33, і я відчуваю себе, як літня старенька. Задоволення від життя я більше не отримую. Начебто у мене все є: люблячий чоловік, двоє чудових дітей, величезний будинок. Але все це мене шв идше дратує, ніж радує. На початку наших з чоловіком відносин я була в захваті від нього. Ми довго розмовляли, він здавався мені цікавим, інтеліrентним, ставним чоловіком. А зараз я навіть не знаю, на яку тему з ним поговорити. Ми в шлюбі вже дев’ять років і наші відносини перетворилися в якусь битовуху.

Протягом дня ми можемо обмінюватися двома словами-і на цьому все. Він багато часу проводить на роботі, а на вихідних спить до обіду, валяється на дивані, дивиться телевізор. Іноді він грає з дітьми, але тільки з іграшками і з ляльками, читає казки, але що стосується чогось активного, наприклад побігати, або вони починають kричати, він відправляє дітей до мене, мовляв, вистачить і того, що він втомився на роботі, не хоче ще й з дітьми возитися. Чоловік старший за мене на 15 років. Раніше я не звертала на це увагу, адже він стежив за собою, займався в спортзалі, молодився. Після сорока я зрозуміла, що допустила помилку. Він поступово … (S/V) перестав за собою стежити, погладшав, і я теж в свої тридцять стала товстушкою.

Як я могла погодитися на шлюб при такій великій різниці віку? Дурна була, напевно. Але це я говорю ще про фізичне. Я перестала спілкуватися зі своїми друзями, адже не могла водити чоловіка на зустрічі з ними. Їх усіх бентежила різниця у віці, адже не було спільних тем для розмов. І, щоб не бути самотньою, я стала спілкуватися з родичами і друзями чоловіка, а вони приблизно того ж віку, що і чоловік. Виходить, і з цієї точки зору я перетворилася в стареньку. Коли я виходила заміж за нього, єдине, про що я думала, було те, що він заможний, буде містити мене і наших дітей. Але зараз я розумію, що було б краще вийти за простого хлопця, хто зміг би заряджати своєю енерrією і мотивувати стати краще.