Після наро дження сина чоловік зовсім забув про нас. Він весь день зависає з друзями у різних місцях, а до мене повертається тільки спати. Вже підозрюю, що він це робить нав мисне.

Нещодавно я помітила, що наше шл юбне життя почало стрімко ру йнуватися саме з появою дитини. Дитина не є причиною сkандалу, але до його наро дження ми з чоловіком жили у повному світі та розумінні.А вся річ у тому, що чоловік практично забув про нас. Його зміна і так триватиме цілий день, а після неї він ще йде пити-гуляти зі своїми друзями, потім ще перекусити в якійсь забігайлівці .Загалом, чоловік робить усе, аби не повернутись додому вчасно. А про їхні стосунки з дитиною я взагалі мовчу.

Він ніяк не бере участі у вихованні сина, приходить додому пізно ввечері і одразу лягає спати.Через таку поведінку чоловіка у мене навіть немає часу з дому вийти, щоб хоч свіжим повітрям подихати.Розмова з чоловіком належних плодів не дає, він усе твердить, що намагається заради сім’ї, мовляв, якби не він, у нас не було б навіть даху над головою.Напевно, десь він правий, але ж можна знайти пару вільних секунд, щоб з рідною дитиною пограти … час же так летить, не встигнеш озирнутися, а твоя дитина вже сама зі своїм нянчиться.

Мене з дитинства батьки виховали так, що сімейні драми та сkандали повинні залишатися в стінах будинку, на те вони й сімейні, але цього разу мені просто не вистачило повітря, я хотіла з кимось поділитися нагромадженим, і під воrонь потрапили подруги, які ох рестили мого чоловіка еrоїстом, зра дником та ід іотом, знявши при цьому всю відповідальність з мене. Але я думаю, що це також неправильно.Найрозумніше у всій цій ситуації мислить моя мама. Вона зважила всі за і проти і вказала також на мої помилки, над якими я чесно працюю. Якби тільки мій чоловік намагався зберегти сім’ю так само, як і я, все було б набагато леrше.