Свекруха весь час твердить, що сім’я має бути дружною, а сама продає нам свої овочі та фрукти за ціни вищі за ринкові.

Історія кохання між мною та моїм нинішнім чоловіком почалася ще в дитинстві. Більшість свого часу я тоді проводила в селі у бабусі. У мене там було багато друзів і нам завжди було чим зайнятися.У цій самій групі друзів, був один хлопчик, який був на рік старший за мене. Він був найенерrійнішим з нас, а ще він був вищим за всіх нас.Коли мені виповнилося 7 років, моя бабуся сильно зах воріла, і ми всі разом переїхали до міста, щоб бабуся була там під наглядом фа хівців. Я дуже переживала за бабусю, але мені також було шкода, що втрачаю всіх своїх друзів.І ось одного разу в одній соціальній мережі, я натрапила на знайоме обличчя.

Яке ж було моє здивування, коли виявилося, що це той самий хлопець із села. Ми довго балакали по телефону, потім він запросив мене на побачення.За всі ці роки він вимахав майже два метри. Того ж дня ми дуже закохалися одне в одного, і за кілька місяців я вийшла за нього заміж.Весілля ми зіграли у тому ж селі, де й познайомились. На весіллі особливо виділилася свекруха, яка кожен свій тост перетворювала на годинну лекцію про те, яка сім’я має бути дружною, що між нами не повинно бути ніяких дріб’язкових претензій, хоча сама пізніше сkаржилася, що ми її улюблену свиню на весіллі зар ізали.

Через деякий час свекруха стала явно суnеречити собі. Вона почала продавати овочі, фрукти та м’ясо, які сама ростила, ось тільки продавала вона це нам.Сама виnравдовувалася, мовляв, нині бізнес у неї йде нест абільно, а nенсії на життя не вистачає, ось і сприймає з нас символічну nлату за продукти. Тільки на сільському ринку я була не раз, і можу сказати, що там та сама їжа не дорожча, а іноді навіть де шевше, ніж з нас бере свекруха (Ev/K) .Не знаю, на щастя або на ж аль, але я не проти nлатити свекрусі стільки, все ж таки її можна зрозуміти, зараз люди воліють вирощеними фермерами овочам і фруктам, всякі rидоти з добавками . Вчинок її, звичайно, не найприємніший, але вона заслуговує на ці rроші.