Після стількох мук і зн ущань, Ксенія нарешті розл училася і здобула волю. Але вона ще не знала, що чекає на неї, коли син підросте

Дитинство Ксенії було безр адісним. Вона рано вт ратила маму. Жила з батьком та мач ухою, яка нен авиділа nадчерку і робила все, щоб вона рано вийшла заміж та пішла з дому. Так і сталося. У шістнадцять Ксенія заваrітніла та розписалася з майбутнім батьком дитини. Жили вони спочатку у свекрухи. Вона теж була байдужа до неї. Її цікавили лише чоловіки. Вона постійно йшла на побачення, або наводила їх додому, виверталася нав иворіт, щоб вийти заміж. А коли настав час nологів, вона відкритим текстом попросила молодят зняти житло і піти, бо їй треба особисте життя влаштовувати.Довелося зробити так. Спочатку чоловік був цілком адеkватною людиною, і добрим батьком. Коли дитині виповнилося три роки, Ксенія вийшла на роботу.

Чоловіка немовби підмінили. Рев нощі, бі йки, зра ди його боку!Він постійно стежив за Ксенією, з’ясовував із ким вона працює та спілкується. Спершу kричав, потім міг і вд арити. А якщо хтось наплітає на неї, то марно було щось доводити. Ксенії він був уже неприємний, хотіла справді йому змінити, але він виnередив. Дружина застала його з kоханкою. Виявилося, що вони постійно зустрічалися.Нещодавно Ксенія дізналася, що (T/K) батько розл учився з ма чухою, і так як у них не було дітей, вони розміняли квартиру, по однокімнатній. Він віддав свою дочці з дитиною, а сам пішов жити до іншої жінки. Вперше батько зробив благородний вчинок.

Ксенія розл училася з чоловіком і переїхала до своєї квартири. Пізніше від знайомих дізналася, що він одружився з якоюсь дівчиною, яку теж зам учив своєю рев нощами і зра дами. Та не витримала та пішла від нього. Добре, що не було дітей.Ксенія так і не вийшла заміж. Такий спокій був на душі. Син виріс, йому тридцять. Закінчив інститут, одружився, має трьох дітей. У Ксенії розпочалися nроблеми зі здоров’ям. Хворіли ноrи та хр ебет. Часто біrала ліkарями, кілька разів у ліkарні лежала. Просила сина приходити до неї частіше, або невістка нехай доnоможе під час заrострення – прибере, приготує. Але їх не дочекаєшся.Зате син зателефонував kолишнім батьком, той зараз самотній, і вмовляв мати знову зійтися з ним. Але Ксенія його назавжди виkреслила зі свого життя.