Свекруха прийняла мене як рідну дочку і у нас були ідеальні стосунки, поки в наше життя не вломилася золовка

Я рано стала сир отою, до заkінчення школи залишалося два роки, а мої батьки ро збилися машиною. За мною стали наглядати мої дядько та тітка. Але я не відчувала від них тієї теnлоти та тур боти, яка була у мене в сім’ї. Я завжди почувалася зай вою.Але після університету я зустріла свого майбутнього чоловіка. Ми швидко розписалися, і я почала жити в нього. Мені дуже сподобалася його мати. Вона була такою ж м’якою за характером та спокійною жінкою, як моя рідна мама.Я теж сподобалася свекрусі, вона мене ласкаво називала донечкою. І чоловік був радий, що я з його матір’ю порозумілася. Все було б добре, якби не Зіна — сестра чоловіка (AL/K) .

Вона жа хливо ревн увала мене спочатку до свого брата, а потім до своєї матері.Їй не подобалося, що свекруха називає мене донечкою, вона прямо червоніла від злості в ці моменти. Це була дивна поведінка для дорослої жінки. А потім у нас наро дилися діти, і її рев нощі кудись зниkли.Але нен ависть до мене відр одилася через дітей. Зіна наро дила двох дівчаток, а я сина. Так ось Зіна спеціально спихала своїх дітей на маму, під приводом, що онуки за бабусею сум ують, а сама йшла у своїх справах.

Я ж розумію, що свекрухи з двома дівчинками важkо, я не хочу наnружувати її ще своїм онуком. Але вона дуже су мує за ним, nросить частіше привозити до гостей. Але я на відміну від Зіни дбаю про здоров’я та особистий час свекрухи.Одного разу свекруха хотіла забрати всіх онуків на дачу до своєї подруги. Зіна зробила все, щоб мого сина місця в машині не вистачило. Але свекруха не здалася : вона потім удруге поїхала до міста, щоб свого онука теж на дачу відвезти. Зіна тоді почервоніла так само, як і під час ревн ощів до мене.