Дружина почала поводитися дивно, вона не дозволяє доньці називати мене «татом» . А її застереження просто обурило мене

Майже рік тому я почав жити разом зі своєю новою дружиною. У неї була дівчинка від першого шлюбу, ми з її донькою швидко порозумілися. Для дружини це було важливо, бо вона мала правило — якщо чоловік не зможе дружити з її донькою, вона з ним часу втрачати не збирається.Дівчинці лише 5 років, я вже вважаю її рідною. Але ось яку образливу для себе дивність я помітив. Коли дівчинка називає мене тато, то дружина явно неза доволена цим. І ось черговий раз дівчинка назвала мене тато:-Він Тобі не рідний тато.

-Але навіщо ти так rрубо дитині говориш …-А хай одразу всю правду знає, а не живе іл юзіями.-І Як же їй тоді мене називати? (AL/K)-Нехай на ім’я звертається.-Але навіщо все усkладнювати … у мене з твоєю донькою чудові стосунки. Вона стала називати мене » татом » не просто так.Це великий крок для мене та для неї.Але дружина все одно наполягає на тому, щоб дівчинка зверталася до мене офіційно.

Мені nрикро, тому що дитина сама стала розуміти, що я для неї не просто мимо проходить дядько, вона сама відчуває, що я їй як батько.Та й мені дуже приємно було чути, що я став татом. У мене навіть батьківський інс тинкт прокинувся, як у фільмах кажуть. Але наперекір дружині я не можу піти, все ж таки , це її дитина. Вона сама має право вирішувати , ким я повинен бути для її дочки.