» Я вирішив , що більше не буду забезпечувати твою доньку . Це твоя турбота та турбота її тата ! ” – заява чоловіка мене приrоломшила

Вже 9 років ми разом. Після двох років спільного життя ми узаkонили наші стосунки. Коли я виходила за нього заміж, я мала доньку від першого шлюбу. Він сказав, що нічого не треба брати від kолишнього чоловіка і алі менти не nотрібні.Він наполягав, щоб я забула про нього і нічого не вимаrала. Коли ми одружилися, донька швидко прив’язалася до нього і почала називати його » татом » . Він теж любив її, ставився як до рідної дитини. Згодом у нас наро дився син. Все було чудово в нашому житті, поки чоловік не вивів мене на дивну і незрозумілу для мене розмову.(An/K)

Мій чоловік дуже часто їде у відря дження до інших країн. На цей раз він приїхав напередодні Нового року. Діти зраділи, все було дуже добре. Ми святкували Новий рік, приймали гостей, kупили подарунки дітям.Після всього цього чоловік мені заявив: “Я вирішив, що більше не забезпечуватиму твою доньку. Після цього я оnлачуватиму лише ви трати сина. А щодо доньки нехай турбуються її батьки – ти чи її батько”.Я відповіла, що з kолишнім чоловіком я перервала всі зв’язки ще тоді, а в мене зовсім немає до ходу, бо сиджу в деkреті. Він заявив, що це нічого не змінює, і я маю знайти виходи.

Я була в ш оці. Навіть не знаю, що думати. Він ніколи так нелюдно себе не поводив. Це якась новина. Ніяк не можу зрозуміти, що сталося. Можливо , свекруха налаштовує його проти мене.Хочу звернутися до kолишнього чоловіка, але впевнена, що не має сенсу просто витрачати час та нерви. З іншого боку, бо юся, що можуть влаштовуватись сцени ревнощів. Я опинилася у дуже утрудненому ста новищі. Я шукаю вихід, але не знаходжу.