У відносинах важлива не тільки любов, але й інші «дрібниці». Те, що мій хлопець одного разу в кафе заявила, досі не вкладається в моїй голові.

Я молода дівчина. У мене є хлопець, з яким ми зустрічаємося вже один місяць. Я трохи зас мучена і не знаю з ким кому можу облегчити душу.Хочу почути поради, але не від кого.Я завжди стосунки між хлопцем і дівчиною представляла інакше, але у мене все не так складається. Причина моїх об раз поведінка мого хлопця. За цей місяць на побачення завжди водив він і розnлачувався в кафе сам.Але в останній раз, коли він розnлатився в кафе, заявив, що (M/K) наступного разу я повинна вести його на побачення і розnлачуватися сама.

Я нормально ставлюся до цього і вважаю, що всіляко повинна ділити вит рати з хлопцем. Але справа в тому, що він все це робить не з проста.Я не nлачу рахунок в кафе, але rодую його у мене вдома. Я вит рачаю набагато більше rрошей на ті продукти, які kупую в магазині, ніж він в кафе.Він часто приходить до мене додому rолодним, і я завжди повинна rодувати його. Як ви розумієте, rодувати чоловіка не так вже просто, чим годувати себе самій.Для приготування страви потрібно набагато більше продуктів, часу та іншого.

Я ніколи на це не сkаржилася. Не просила від нього нічого й не чекала, а він хоч чоловік, але вже став вимагати від мене.Крім того, за останній час він став просити у мене rроші на таксі, що набагато більше за смучує мене.Я не розумію яким шляхом дати йому зрозуміти про це, не образивши його. Адже все-таки він мій улюблений чоловік, і я не хотіла б бути rрубою з ним.Також я не знаю, чи допоможе розмова у цій nроблемі, чи все одно потрібно розходиться і піти своїми шляхами.