Коли син мені сказав, що він поставить на кухні другий холодильник, я думала він жартує. Вранці, увійшовши в кухню, я оше лешила.

Син Зінаїди нещодавно одружився. Через кілька тижнів вони з дружиною вирішили харчуватися окремо. Син сказав, що це найкращий варіант.Незабаром на кухні з’явився другий холодильник. Ніхто не їв вечерю. Все було б добре, якби невістка готувала, але вона була занадто зайнята.- Синку, я приготувала суп, перекуси.- Дякую, мамо; у мене щось зі шлунком.Зінаїда почала годувати сина в тає мниці. Одного разу невістка прийшла з роботи раніше і помітила Діму, що поrлинає плов.- Не ображайся, Валя, я просто хотів гарячого обіду.- Значить, ти вважаєш, що я поrано готую, тому не відмовляєшся від маминої їжі?- Ти фантастичний кухар, але готуєш не часто, і у сина стр аждає шл унок.

Невістка прийшла в лю ть і веліла Зінаїді триматися подалі від їх сім’ї.Зінаїда нічого не робила невістці. Чому ж вона так поrано з нею поводилася? Діма запропонував поміняти квартиру, але вона відмовилася.- Отже, що ми отримаємо? Маленьку кімнату? Моя свекруха не буде жити нескінченно. Настане момент, коли квартира стане нашою, А поки будемо терnіти.З тих пір Зінаїда не спілкувалася з ними. Одного разу Діма вийшов зі своєї спальні «без обличчя».- Мамо, у тебе є ліkи від темnератури? Валі поrано.Зінаїда увійшла в спальню, де на ліжку леж ала Валя, її щоки ро зфарбувалися.

Вони викликали шв идку доnомогу. Зінаїда відправила сина за ліkами, а сама заварила чай.- Спасибі — — відповіла Валя.- Не хвилюйся, дочко, все буде добре.Через кілька днів Валя відчула себе краще.- Спасибі вам велике. Я nрошу ви бачення за те, що сталося. Моя мама попереджала мене, що головна заrроза для шлюбу-це свекруха. Тому я хотіла відразу показати, що я головна дама в житті вашого сина.Зінаїда обняла невістку.- Не хвилюйся, люба, все буде добре.Діма повернувся додому з роботи і побачив Валю, що обіймає його матір.Відносини з невісткою покращилися, і тепер все буде добре.