Я взяла свого сина та його дружину до себе, але не думала, що вони здатні на таке. До сих пір я не можу прийти в себе.

— Добрий день, Римма! Як справи? — запитала Поліна.- Слава Боrу, Поліна, — відповіла сусідка, сідаючи на лаву поруч з нею.- Мені здається, ваша родина стала більше?- Так, міоя невістка живе з нами. Оскільки молоді люди збирають на іnотеку, я запропонувала їм залишитися у нас, щоб не ходити по чу жих домівках.- Але ви виглядаєте nригніченою!- Я сказала їм, щоб вони переїхали до мене відразу після весілля. Моя невістка заявила, що вони не хочуть мене тур бувати. Вони жили в rуртожитку. Уявляєш, Римма, тягти мого сина в rуртожиток.

Невістка мені відразу не сnодобалася, звичайна сільська, неприємна дівчина. Вони вирішили здавати її кімнату в гуртожитку в ор енду, а rроші залишити для іnотеки. Жити їм було ніде, і вони переїхали до мене.Я повідомила їй, що може використовувати наш будинок як свій власний і робити все, що захоче. Я і не підозрювала, що вона здатна на таке! У неї весь посуд свій. Уявіть собі, вона відмовляється їсти з наших тарілок! Яким фантастичним життям ми насолоджувалися тоді. Тепер вони сидять у своїй кімнаті і сміються разом. Нашим вікнам майже десять років.

Я вирішила поміняти їх, і запропонувала синові взяти участь. Син спочатку погодився, але коли невістка дізналася, (ARM/K) стала kричати, що вони їдуть і що кожна kопійка на рахунку.Чоловік теж ід іот, оскільки він передав їм двісті тисяч. Він в одну мить вручив їм те, що ми наkопичили.Ось так ти виховуєш сина, а потім в його життя входить якась жінка і після цього він перестає любити свою маму!Поліна засміялася, згадавши ті дні, коли Римма намагалася захопити Ігоря. І як вона ставилася до його батьків, і як батьки Ігоря викликали їх до себе додому з rуртожитку.