Після двох нещасний шлюба, сестра все ще хотіла заміж. І коли вона вийшла за третього чоловіка, то пізнала, що таке справжнє nекло

Я заміжня, у мене счастливая сім’я: діти та люблячий чоловік. Але у мене є сестра, якій не щастить у заміжжі. В дуже юному віці моя сестра закохалася в одруженого чоловіка і завела з ним стосунки.Той чоловік був з іншого міста, з сестрою вони зустрічалися тільки тоді, коли він був у відрядженні в нашому місті. Незважаючи на мої вмовляння, сестра продовжувала зустрічатися з цим чоловіком.Після багатьох років відносин моя сестра заваrітніла, а дізнавшись про це, її чоловік зн ик, да вши брехливі обіцянки. Після наро дження малюка ми помітили, что моя сестра його не особливо любить. Вона хотіла вийти з дому на роботу, але їй було со ромно залишати дитину на мене, або на маму.

Вона вела себе аrресивніше від думки, що їй вже 30 років, але ніхто не робить їй пропозиції. Вона рев нувала мене до моєї сім’ї. У мене був чоловік, діти, у мене все було добре, а у неї ні.Однак моя сестра все-таки залишила дитину з моєю матір’ю і двічі виходила заміж. Але обидва шлюби виявилися нев далими.Перший жив виключно за рахунок роботи сестри, а другий міг тільки пити і би ти сестру. Час минав, але моя сестра так і не знаходила свою половину.І ось вона зустріла чоловіка, якого вважала єдиним, з ким їй належало прожити решту життя. (M/K)

І ось вони одружені. Чоловік не був таким добрим ангелом, яким прикидався.Він также був одружений і мав двох дітей від колишнього шлюбу. Діти були вже дорослі, молоді. Моя сестра була у них просто домр обітницею. Пр ибирання, готування, прання, прасування, догляд за садом.Вона не встигала працювати, заробляти rроші, повністю залежала від чоловіка. Ніхто не оцінював її nраці. На питання, чи щаслива вона тепер маючи чоловіка, вона відповіла так, але з дуже су мним обличчям. Але кому — кому, а мені вона брехати не може, адже щастя не тільки у шлюбі.