Нашому здивуванню не було меж, колитак бачили реакцію батьків . (M/k) Ми стали свідками однієї безrлуздої сцени, після чого я зрозуміла, що багато батьків не звертають уваги на своїх дітей і їх виховання.

Ми з чоловіком і сином вирішили піти і покататися на гірці, так як була гарна погода, і нарешті-то мій чоловік взяв вихідний.Син був просто у нестямі від радості, навіть сказав, що хотів би і бабусю бачити поруч, так як нам усім разом буде весело; і от зібралися ми всі йшли на гору.
Мій син дуже доброзичливий, любить знайомитися, і ось він побачив хлопчика, який грав зі своїми батьками; підійшов знайомитися, а він якось відсторонився, і ми після цього стали свідками наступної сцени.До хлопчика та його батьків подошла бабуся, яка сказала, що буде з ним грати, поки його батьки підуть по справах.

Після всього цього, онук їй почав говорити, що не хоче гуляти з бабусею, так як вона дуже повільна.На все це бабуся сказала, що вона дуже спритна, і може бігати швидше за нього. Потім вона почала вмовляти його тим, що kупить йому солодке; онук сказав, що у неї rрошей не вистачить, адже вона ще nенсію не отримала.Батьки просто туnо стояли і посміхалися, я ж разом з чоловіком і сином стояли в ш оці і не могли зрозуміти, чому вони дозволяють так розмовляти з бабусею.

Після цього, ми просто відійшли, і мій син сказав, що він ніколи в житті не буде так спілкуватися з бабусею; і попросив, щоб ми зателефонували і дізналися, як у неї зд оров’я.Ось так і виходить, що діти цілкома відображають своїх батьків; було видно, що і батьки не особливо уважні до старенької. Я просто не хотіла втручатися в їхню розмову, так як ще й ми стали винуватими, але іноді так і хочеться поставити людей на місце.