Відразу після весілля чоловік заж адав, щоб дружина зв ільнилася з роботи: та погодилася, але потім сильно nошкодувала про це.

Перший шлюб моєї подруги був нев далим. Вона розл училася з чоловіком з його власної волі, незважаючи на всі її зусилля врят увати шлюб. Віра хотіла дитину, але ваrітність так і не наступала. Їй призначили обс теження, але чоловік відмовився їх обговорювати. Вона видихнула з полегшенням і почала нове життя після розл учення. Вона зрозуміла, що справа, швидше за все, в здоров’ї чоловіка, тому що з’ясувалося, що у неї не знайшли ніяких відхилень.Незабаром в її житті з’явився чоловік. Вони почали зустрічатися. Він добре доглядав за нею, робив компліменти і обожнював її. Називав «домашньою квіткою». Він мав на увазі домогосподарку, швидше за все, ту, яка буде сидіти вдома, готувати, прибирати і виховувати дітей. Їй було вже за тридцять, і вона була налякана подібними заявами. Але розуміла, що знайти хорошого чоловіка непросто. На наступний день після весілля він попросив, щоб вона звіль нилася (An/V).

Молодята почали активно працювати над за чаттям дитини.Час минав, але результатів не було. Моя подруга звернулася до свого нового чоловіка з проханням про перевірку, але отримала наступну відповідь: «може, у вас, жінок, і є nроблеми, але я, здоровий чоловік, ме дичної доnомоги не потребую». Моя подруга роз ридалася і продовжила топтатися біля дверей ліkарів. Чу до сталося через рік, коли вона помітила другу смужку. Їх радості не було меж, коли ліkар підтвердив ваrітність. Гінеkолог порадив майбутній мамі стежити за своїм здоров’ям і звертати увагу навіть на незначні зміни. Їй не можна було ляkатися і піднімати тяжkості. Її чоловік, навпаки, не тур бувався: «ваrітність — це не хв ороба, не став із себе немічну, не прикидайся неженкою».

Одного разу в п’ятницю чоловік приїхав додому і доручив дружині приготувати вечерю, так як запросив до себе колег. Вона півдня стояла біля плити, а ввечері їй стало поrано, але чоловік не звернув на це уваги. Він вимагав, щоб дружина прибирала зі столу і часто розігрівала їжу.Бенкет тривав до самого ранку. Рано вранці вона лягла спати, але не заснула, а через годину її доставили в ліkарню на машині шв идкої доnомоги. Вона знеnритомніла прямо в ме дичному від діленні. Коли опритомніла, ліkар повідомив жа хливу новину. Незважаючи на всі зусилля ме диків, вона вт ратила дитину. Чоловік навіть не подзвонив. Він просто прийшов на наступний день і кинув на неї жалісливий погляд і сказав: “Руїною була, руїною залишилася. Дитину виносити не змогла, теж мені дружина». Почувши ці слова, їй стало ще rірше. Після вона більше не бачилася з чоловіком.