Чоловік весь день працював, а потім розважався з друзями і не доnомагав з малюком. Коли я висловлювала нев доволення, його відповідь вразила мене

Катя і Саша одружені вже кілька років, проте заводити дітей подружжя не поспішало. Вони хотіли спочатку kупити житло, автомобіль, поїздити по світу.Непомітно пролетіло десять років. Зараз обом подружжю вже тридцять вісім. Навесні у них наро дився син. Антон.У всіх їхніх друзів були дорослі діти, безс онні ночі давно у всіх позаду. Раз на тиждень вони збиралися з усіма на дачі і веселилися до ранку. Своїх дітей вони віддавали на піклування бабусь і дідусів, а нащадки постарше залишалися вдома, або проводили час в дискотеці.На початку літа діти друзів роз’їхалися, хто до бабусі, хто в дитячий та бір.

Батьки працювали, але були більш вільні від домашніх турбот, і вже частіше зустрічалися один з одним.Тільки Катя була постійно зайнята, з ранку до ночі няньчила малюка. Вона весь час ходила не рвова і со нна, доріkала чоловіка, що він майже не буває вдома, весь день працює, а у вихідні зустрічається з друзями. Адже їй теж хочеться відпочити і потусуватися з компанією. Катя вимагала, щоб чоловік проводив з нею і сином весь вільний час.Саша див увався. Чому він повинен змінювати свій розпорядок життя. Адже донедавна вони самі так проводили час. Говорив Каті, щоб не нерву вала і трохи потерпіла. Ось виросте син, і вона вільніше стане. А він весь тиждень працює і має право відпочити на природі, а не сидіти вдома.

З кожними вихідними відпочинок чоловіка Катю дра тував все більше і більше. Позначалася вт ома, та й безс онні ночі давали про себе знати. Одного разу Катя навіть поскаржилася одній спільній знайомій на чоловіка. Попросила не кликати чоловіка на вихідні до себе, а то вона сидить вдома одна з дитиною.Валя сказала, що Саша не винен, нехай відпочиває і розважається. Потім і вона зможе. Кожна з них через це пройшла. Катя не очікувала від подруги такої відповіді. Дівчина від об рази навіть розnлакалася.