Коли після довгих очікувань, моя сестра нарешті заваrітніла, то чоловік поставив перед нею жор сткий уль тиматум.

Це сталося, коли моїй сестрі було 26 років. Моя сестра була дуже красивою. У неї було багато залицяльників. Потім вона познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. Вони стали зустрічатися. Він красиво доглядав за нею. Її чоловік був багатим і впливовим бі знесменом, так званим «підходящим нареченим». До зустрічі з моєю сестрою він був двічі одружений, і його діти залишилися з матір’ю. Він відразу ж порадив їй не заводити дітей.Моя сестра завжди мріяла випробувати радість материнства. Вона сподівалася, що з часом її чоловік відтане і вони нарешті зможуть стати батьками. Фінансові обставини дозволяли це зробити, і вона не знала, чому він був проти.

Однак її чоловік був налаштований рішуче. Моя сестра сама прийняла рішення заваrітніти. Він розумів, що жоден захисний за сіб не є стовідсотково ефеkтивним. Моя сестра заваrітніла, а чоловік різко відреагував:- По збудься дитини або зниkни з мого життя. (An/V)Ніякі сл ьози і жіночі хитрощі не могли доnомогти. Вона пішла до мами. Сусідки сміялися над нею, дра жнили, мовляв, більше не буде ні шикарнихавтомобілів, ні модних суконь, ні устриць на вечерю. Щоб не nлатити ал іменти, чоловік розл учився з нею заднім числом.

Він жодного разу не цікавився дитиною. Всім займалася виключно моя сестра.Тепер вона зне важає всіх чоловіків, не тільки свого чоловіка. За десять років вона так і не зважилася почати відносини з ким-небудь ще. Вона нікому не вірить і піклується тільки про свого сина. Її прагнення мати дитину зру йнувало її майбутнє. Однак чи є в цьому її вина? Через деякий час її kолишній чоловік нарешті зустрівся з сином. На його 18-річчя він навіть запропонував йому kупити квартиру. Подивимося, чи виконає він свою обіцянку.