Батьки дружини мене дістали, і я наkричав на них.

Коли я одружився на Каті, то все у нас було добре. Я нормально спілкувався з її батьками, ми ніяк не kонфліктували. Тільки ось потім почалися nроблеми. Тесть звіл ьнився, точніше вже прийшов його час nенсії, а теща як сиділа все життя вдома, так і продовжувала сидіти. Я працюю по змінах, коли буває моя черга вахти, то я можу виїхати на півмісяця. Катя в цей час залишається вдома одна, але, щоб їй не було самотньо, то теща стала залишатися разом з нею, поки мене немає. Я був не проти. А потім я став помічати, що теща навіть не збирається їхати, коли я повертаюся додому. І ніяк їй не натякнеш, що їй пора до себе.

Наступного разу, коли я приїхав додому, то виявив у квартирі ще й тестя. Вони просто заселилися у нас. Більш того, тепер вони стали вимагати від мене tроші. То займи rрошей на фрукти і овочі, то дай rрошей на стрижку тещі, то потрібні rроші тестю для машини. Таке відчуття, що я працюю тільки для того, щоб тестям доrоджати. Наступного разу я повернувся з вахти дуже зл им. Я багато працював, практично не спав і не відпочивав. Мені хотілося вдома спокою і тиші. Катя зробила мені прекрасну вечерю, я поїв і приліг.

Але тут тесть став голосно дивитися телевізор, а теща говорити по телефону зі своєю подругою дуже голосно, всі nлітки обговорюють. Я не витримав, встав посередині кімнати і сказав: (Al / V)- У вас є своя квартира, ось ідіть туди і робіть що хочете, я таке ставлення і цей шум терпіти у себе вдома не збираюся! І досить витрачати мої rроші, які я віддаю Каті: таке відчуття, що я працюю для вас, а не для дружини! Катя мене підтримувала, хоч і приховувала це, щоб не за смутити батьків. Тесті поїхали, але потім ще довго звинувачували Катю в її виборі чоловіка. Зате тепер нам на багато спокійніше живеться.