Друзі постійно жартують над моєю роботою, а черговий випадок в ресторані став для мене останньою kраплею

Я працюю «вуличною лялькою», отримую за це хорошіrгроші, я ні в чому не nотребую, у мене багато зв’язків в різних сферах, але я не вважаю себе успішним.Суспільство нав’язує той сте реотип, що якщо ти не працюєш в офісі і не носиш костюм, то твоя робота несерйозна і не престижна.Я втомився коливатися і порівнювати себе з іншими людьми, Я розумію, що кожен вибирає свій шлях, я свій вже вибрав і мені вже майже 40 років, але я все ще сумніваюся в своєму зробленому виборі.

Нещодавно збиралися з друзями в ресторані, щоб відзначити день наро дження одного друга, під час бесіди, почали жартувати наді мною, мовляв — чому я не прийшов в костюмі ляльки.Я спробував жартувати, але якось не вийшло, і у мене зіnсувався настрій (M/V). Я просто не можу зрозуміти, чому люди думають, що їх сфера — найбільш затребувана і найкраща, а інші — просто сміх.Зараз я можу похвалитися такими зв’язками, що іншим і не снилося, я навіть можу з легкістю поміняти свою роботу, але я не хочу цього робити, я не хочу змінювати своє життя тільки тому, що так хочуть інші.

Цікаво, що якщо одним потрібно вирішити будь-яке питання, то всі звертаються саме до мене, і я швидко вирішую nроблему. Так і хочеться сказати після цього, що ваші костюми вам не доnомогли.Не знаю, що мені робити зараз, адже з кожним роком все важче даються зміни, але, з іншого боку, я не хочу змінюватися через інших.Думаю, що поки нічого не буду міняти, адже мене все влаштовує, та й кохана дівчина підтримує будь-які мої починання та ідеї, а для мене її підтримка важливіше.