Свекруха весь час проводила у нас вдома, і др атувала своїми порадами. Ось я і поставила перед чоловіком уль тиматум: або його мати залишає нас у спокої, або я йду назавжди…

Справа в тому, що моєму чоловікові дісталася частка приватного будинку, і він вирішив створити окремий вхід, щоб ніхто один одному не заважав.Після весілля, ми стали жити на цій частці, але його мама постійно до нас приходила, і незрозуміло навіть було, хто в домі господар.Коли я тільки познайомилася зі свекрухою, мені здавалося, що у нас складуться хороші відносини, але ні, їй не подобалося, що мій чоловік зробив інший вхід і вона постійно висловлювала своє невдоволення.Свекруха контролювала кожен наш крок, я думала, що з розуму зійду, начебто вона звертає увагу на дрібниці побутові, але мене др атувало це все.

Я не можу спокійно на кухні щось приготувати, вона приходить і починає давати поради, говорити, як треба краще.Не зрозумію, чому їй у себе вдома не сидиться, і чому вона думає, що може вести себе як у себе вдома. Я поставила питання ребром, я сказала чоловікові, що більше не можу так: або я з розуму зійду, або переїжджаємо.Чоловік вирішив зібрати батьків і поговорити з ними щодо ситуації, що склалася, Він сказав, що так тривати не може. Щоб вирішити цю ситуацію, чоловік мій запропонував виkупити свою частку, але на це свекор гостро зреагував.

Антон Васильович сказав синові, що це со ром і rаньба продавати частину будинку своєму рідному синові, але мій чоловік наполіг на своєму, щоб свекруха не втручалася в наше життя.Свекруха відразу ж погодилася, сказала, що на ці rроші kупить собі машину, на тому і порішили. Після цього вона відстала від нас, але тільки на деякий час, зараз вона постійно приходить до нас, щоб провідати онука, і знову приймається за своє.Я вже не можу підтримувати з нею ніяких відносин, думаю умовити чоловіка kинути все і переїхати.