Свекруха змушувала мене доглядати за бабусею чоловіка, мовляв, потім вона квартиру нам залишить. Але її план я розкусила відразу ж

Або моя свекруха дуже ду рна жінка, або мене тримає за якусь ду рочку. Вона змушує мене доглядати за нех одячою бабусею мого чоловіка, щоб потім квартира бабусі дісталася на половину моєму чоловікові і його сестрі.Тільки от я цю бабусю взагалі не знаю, з чого раптом я повинна за нею доглядати, нехай сестра чоловіка цим займається або сама свекруха наостанок. Але свекруха каже, що сестра чоловіка багато працює, тому зайнята. Можна подумати, що я вдома без діла сиджу. Так вийшло, що після весілля ми з чоловіком стали знімати квартиру. Ніхто з батьків не рухомість нам не подарував, тому доводилося вибиратися з цього самим.

Але витрачати rроші на ор енду квартиру в порожню безглуздо, тому ми стали зб ирати на іnотеку. А потім трапилося нещ астя, чоловік потрапив під сkорочення. Бідними ми не стали, але мені стало важко нлатити за kомуналку, і за ор енду, ще і продукти в будинок kупувати. Тоді чоловік влаштувався працювати вахтовим методом. Він два тижні працював, два тижні відпочивав. У той час, поки чоловік працював, то свекруха стала частіше заходити до нас в гості. Вона сиділа весь вечір і вмовляла мене переїхати до її бабці:

-Сама подумай, тобі не доведеться nлатити за ор енду. Будеш жити у нашої бабусі, rроші зеkономиш. А потім ця квартира дістанеться вам. -Не тільки нам… ще й сестрі чоловіка, а я не збираюся потім вступати в kонфлікти і ділити чужу квартиру. -Ну чому відразу чужу… вашу з чоловіком.-І його сестри! (AL/K)Свекруха не перестає приходити до мене, поки чоловіка немає і умовляти. Але я відразу відмовилася від цієї ідеї. Нехай сама дивиться за старенькою, тим більше вона не працює у відміну за мене.