Свекруха дістала нас вже своєю rіперопікою. А остання її витівка, коли ми були на відпочинку просто вивела мене з себе

Я переїхала з чоловіком в невеликий район, де у нас був хороший будинок з ділянкою навколо якого росли різні дерева. Вид був просто прекрасний!
Здавалося, можна було насолоджуватись життям на мить, проте завжди існує зл овісний «АЛЕ». І цим «АЛЕ» були батьки, які жили неподалік.Це особливо стосується свекрухи, бо вона ніяк не хотіла покинути наш дім, постійно була у нас і по вихідних. До кінця неясно було в чому був її підступ або ж їй просто хотілося зіnсувати нам з чоловіком життя?Спочатку я не звертала на це увагу мені швидше здавалося, що вона хоче чимось доnомогти або познайомитися ближче.

Ну а я виявляла до неї повагу і не тільки до неї, все-таки вони виховали мого чоловіка.Але, з часом я стала втрачати терпіння і зане рвувала. Адже кому б сподобалося цілий день бути ніби під наглядом? А моє терпіння було на межі.Свекруха приходила в будь-який час доби, неважливо день це чи ніч. Оскільки мій чоловік віддав їй ключі нашого будинку.Коли я лягала відпочивати, постійно чула шерех по дому і одного разу під час відпочинку я почула шум в нашому городі.Свекруха грядки просапувала, незважаючи на те що я її про це не просила і, хоча я ціную, що вона надавала доnомогу мені було некомфортно постійно бути на сторожі.

Все стало виходити за рамки нормального. Коли ми (M/K) кудись їдемо, не встигнувши відпочити вже отримували постійні дзвінки від свекрухи, яка вічно хотіла kонтролювати все, що можливо, мовляв, куди ми йдемо, що робимо, чи не забули пристебнутися і подібні зауваження.Я намагалася стриматися як могла, але довго не протягнула і стала висловлювати своє невдоволення чоловікові. Однак не мало значення – чоловік відмахувався і твердив не звертати уваги. Я замислююся, як мені пояснити їй, що в надмірній опіці ні мій чоловік, ні я не потребуємо?