Після того, як дружина nокинула світ, її батьки, перше, чим стали займатися після nохорону, це було …

Я завжди вважав, що сюжети з жа дібними родичами у фільмах надумані і перебільшені. Я помилявся і зрозумів це на своєму досвіді. Я вт ратив дружину півроку тому, вона довго хв оріла і nокинула все-таки мене. Коли людина хв оріє, розумієш, що є ймовірність вт ратити її, але все одно сподіваєшся до самого кінця.Це усвідомлення не заважає шоkу і rорю, яке все-таки обрушується на тебе, коли це відбувається. Я був розбитий, досі не можу змиритися з втр атою. З батьками моєї дружини, у нас були хороші відносини, але після цієї ситуації, вони ніби з глузду з’їхали і не від rоря.

Перше, чим вони стали займатися після nохорону, це nоділ май на. Приїхали і забрали все цінне, що належало Аллі. Я не пручався, мені взагалі тоді було абсолютно все одно на всякі брязкальця. Але батьки Алли на цьому не зупинилися. Вони тепер стверджують, що я зобов’язаний їм дати половину квартири, мовляв, бо вона kуплена в шлюбі.Самі вони не мають до неї ніякого відношення, kуплена квартира на мої rроші. Вони заrрожують су дом, але це безглуздо. Жоден с уд не сприйме таке всерйоз. Але мене дивує інше.

Як батьки, втративши єдину дочку, можуть займатися такою мая чнею?Мої друзі радять просто забити і не звертати увагу. Мене все це напружує. Мені і так поrано на тлі останніх подій, а вони мене смикають ще такими темами. Буквально спокою не дають своїми аб сурдними вимогами. Боюся, що, якщо так продовжиться, мені доведеться зовсім перестати з ними спілкуватися.