Ми з Колею разом уже 8 років. За весь цей час я чекала від нього лише один вчинок, але він так і не робив ЦЕ..

Все частіше я почала запитувати — раптом я йому вже не цікава, або він більше не любить мене, а може, йому просто зі мною зручно і тому він зі мною Ви не подумайте, що я старомодна, але останнім часом мені дуже хочеться вийти заміж за кохану людину. Щоб мати штамп у паспорті, та й годі. Спочатку наших з Колею стосунків все було чудово, я ні про що не парилася. Зустрічалися 3 роки. Він іноді залишався у мене на ніч. Згодом вирішили жити разом. І ось уже п’ятий рік нашого спільного життя, а він і не думає про офіційну реєстрацію шлюбу.

Багатьом жінкам може і все одно, або вони задоволені і цивільним шлюбом, а мені хочеться романтично зроблена пропозиція руки та серця, весілля, пишної білої сукні. Мої всі родичі вже давно чекають на запрошення на весілля, а мені їх нічим порадувати. Більше мене про це турбуються мої мама та бабуся. Якось, коли я гостювала у них, вони мені сказали відкрито, що думають, якщо Коля не поспішає оформляти наші з ним стосунки, то це означає тільки одне – що він не любить мене.

Мені б не хотілося ставити під сумнів наші з Колею стосунки, але кажу вам чесно, коли я чую, що хтось із знайомих одружився, або комусь зробили пропозицію – я горю від за вести. А заз дрість — це дуже поrана риса, якою я набула під час спільного життя з ним. Коли я кілька разів відкрила тему РАГС — а, то він з мимовільним обличчям приводив у аргументи те, що навіщо реєструвати стосунки, щоб потім роз лучатися. Адже нам з тобою й так добре. А мені не добре, але суперечити йому я не можу. Підкажіть, як мені бути, адже своєї думки він не змінить?