Мій син почав ху днути. Думала що то з здоров’ям. Але коли в його день наро дження пішла в гості і побачила що на столі, жа хнулась.

Я не розумію, як можна вийти заміж, якщо ти не вмієш або не хочеш готувати. У мене є така невістка, і вона зне важає готування. Останні чверть століття вона провела зі своїми батьками, які балували дитину, але при цьому готували її до роботи ме дсестрою, але мати не прищепила їй жіночі якості, очікувані від майбутньої нареченої.Коли ми з чоловіком пішли зустрічати її родичів перед весіллям, стіл був завалений їжею! Я вирішила, що мій син набрав вагу перед весіллям, тому що теща годує його таким чином.У мого сина є своя квартира, куди він перевіз свою дружину. Коли вони тільки одружилися, молодята «годували себе любов’ю»: якщо у них не було часу поїсти, вони могли зробити яєчню або замовити піцу, щоб перекусити.

Ме довий місяць був відпусткою, наповненою ресторанами і кафе. Потім настали будні.Спочатку все було добре: дівчинка відмовлялася готувати, і мама приходила до неї і все смажила і варила. Але потім бабуся нареченої зах воріла, і батьки дівчинки залишили квартиру дитині і переїхали жити до матері, яка перебувала на великій відстані.Я почала помічати, що моя дитина стала відставати у вазі і стала млявим, тому я запропонувала йому звернутися до ліkаря, але він відмовився. Незабаром настав його день наро дження, і нас запросили до нього додому. Коли ми прийшли, на столі було (Аr/В) кілька салатів, відбивні, смажений млинець і варена картопля. Щось було не так! Аромат відразу підказав мені, що курка була приготовлена раніше, вона була з тих майже rниючих птахів. І салати з гострим майонезом.

За винятком того, що моя дитина сама почистила і приготувала картоплю, а скибочки упаковані в вакуумну упаковку! Ось це свято! У той момент я промовчала. Потім, якось раз, поки моя дитина була вдома, а дружина на зміні, я пішла ще раз перевірити холодильник. Ковбаса, овочі, яйця і купа напівфабрикатів в морозилці: пельмені, шніцель і все таке неї стівне. «Це те, що ти їси?»поцікавилася я. який ж ах! Мій син робив вигляд, що йому ніколи, але як так?А як щодо супів? Чи корисні вони для шлунка? Так, я знайшла-китайську локшину, дуже погана їжа. В якому сенсі? Я маю на увазі, що ще кілька років такого харчування, і твій шл унок зниkне! Звичайно, я зв’язалася зі своєю невісткою і поцікавилася, в чому справа, на що вона прямо відповіла: «Я лін ива!». Немає ніяких виправдань — я лін ива! Вона також привітала мене, сказавши, що скоро я стану бабусею! Та що ви!

Як вона буде годувати всю свою сім’ю наnівсирою їжею? І я стала ходити до них першою-готую каструлю борщу, гарнір, котлети, тому що переживаю за сина.Коли я не можу їх бачити, а це буває тільки у вихідні, вони їдять те, що у них є на два дні, а потім китайські супи. Те, що я придумала на той момент — якщо просто напівфабрикати, то домашні. Я готую пельмені, котлети, голубці з начинкою, фаршировані перці і все інше, що можна kинути на сковорідку або зварити. А також суп, принаймні, на два дні. Приїжджає син, все забирає і nлатить мені за продукти.Хіба це нормально? Я ж не безс мертна! А наро диться дитина, і йому захочеться свіжої каші, а невістка — лед арка! Що можна змінити?