Мій син виховує чужу дитину, і я kатегорично проти цього. Я роблю, все щоб вони з цією жінкою розл училися якомога швидше.

Як мені здається, нинішні сімейні цінності залишають бажати кращого. Я пам’ятаю, що в наш час все було по-іншому. У наш час було не прийнято, щоб дітей виховували чужі люди. Жінка з дитиною не мала майже ніяких шансів, принаймні, дуже мало шансів на новий шлюб. Я вважаю, що це правильно. Чому дитина повинна називати чужого дядька своїм татом? А як же справжній батько? А якщо вона заміж вийшла разів чотири?У нього ж не може чотири різних тата бути. Нове покоління думає зовсім по-іншому. Я обговорювала це питання зі своїми подругами, всі зі мною солідарні. З сином у нас на цьому ґрунті ро збіжності. Ніколи не думала, що такий аб сурд може статися в моїй родині.

Степан познайомився з Кірою п’ять років тому по роботі. Вони зустрічалися три роки і часто у мене бували. Я ло яльно ставилася до нареченої сина. Він мені до самого кінця не розповідав про дитину, знаючи моє ставлення до цього. Розповів виключно перед днем розписки.Виявилося, що у Кіри вже був шлюб, і від нього залишився син чотирьох років. Кіра дівчина хороша, але моєму синові не підходить. Навколо багато хороших дівчат без дітей, він міг вибрати будь-яку, тому я його рішення не схвалюю. Син запевняє, що любить Вову, як рідного, але я в це не вірю.

Не можна любити чужих дітей (Sy/V) так. Найдивовижніше, що друзі мого сина теж підтримують його позицію і не бачать в цьому нічого дивного. Кажуть, що нічого стр ашного у вихованні дитини від іншого немає. Мені здається, що вони в силу віку не усвідомлюють наслідків!Жінки впевнені, що їх з дітьми прийме будь-хто, починають несерйозно ставитися до відносин. Вони легко заводять відносини і легко ро зходяться. Це безвідnовідально! Мене можуть засу дити, але я бажаю синові розл учитися з нею і знайти підходящу пару. Я від них свою думку не приховую.