Сестра мого чоловіка постійно жила за наш рахунок і кожен день приходила до нас. Я терпіла довго, але потім все висловила чоловікові, що думаю. А він …

Коли ми kупили квартиру, то влаштували новосілля, стали запрошувати родичів до себе в гості. Квартира у нас невелика, всього дві кімнати, тому запрошувати доводилося по черзі. Коли всі ці заходи закінчилися, ми думали, що можемо вже нарешті спокійно пожити, але не тут-то було. Сестра мого чоловіка стала постійно до нас заходити. Говорила, що ненадовго, але завжди залишалася на ніч. Далі стало тільки гірше, її візити стали майже щоденними. Вона вела у нас себе так, як ніби це її будинок. Я терпіла довго, але потім все висловила чоловікові, що думаю. Він спочатку не хотів її якось зачіпати і щось говорити, але потім і сам не витримав.

Марина влаштувала сkандал у відповідь на nретензії. Почала нас звинувачувати в еrоїзмі. Мій чоловік людина м’яка і сестру дуже любить, його зачепила її мова, він став вибачатися. Після цього випадку вона зовсім знахабніла. На наступний день прийшла до нас на вечерю, прихопивши з собою свого хлопця. Мені довелося готувати вечерю і для них.Ситуація з Мариною мене вражала. Ця дівчина здавалася непробивною. Не рви вже не витримували, адже ні про які сімейну самотність і особистий простір не могло бути й мови. Марина приходила, з’їдала все смачне, розкидала речі і йшла. Мені це все дико набридло, я стала зриватися на чоловіка.

Через це ми навіть лаялися неодноразово. Ми просили Марину попереджати заздалегідь перед візитом, але вона проігнорувала всі nрохання. Стала часто водити до нас свого хлопця.В один день ми спеціально поїли в кафе і не стали нічого готувати, заздалегідь прибрали всю їжу з дому. Вона зі своїм хлопцем прийшли, знайшли стару консерву десь в глибинах шафи, і вм’яли її за обидві щоки. На наступний день вона прийшла і заявила, що ми отруїти її намагалися, і більше ходити вона до нас не буде, гордо пішла, грюкнувши дверима. Я була дуже рада.