Як тільки ми з чоловіком запланували ме довий місяць, звідки не візьмись, з’явилася його сестра. З’ясувалося вона їде з нами

У нас з чоловіком не було ме дового місяця. Ми одружилися і так склалося, що ми почали переносити ме довий на місяць, потім ще на місяць, а потім і забили на це. Ми з ним обидва працюємо у великих компаніях на відповідальних nосадах, і обидва стикаємося з ем оційним вигоранням через роботу і через шалений темп в місті. Саме тому нам в цьому році потрібен відпочинок, як ніколи, а то ми так і до розлу чення себе доведемо, адже часу один одному зовсім не приділяємо.Так от. Ми з чоловіком довго вибирали місце і готель, і, нарешті, вибрали просто шикарну путівку на двох у відмінному готелі.

Я буквально рахувала дні до нашої поїзди, адже це фактично повинно було бути нашим ме довим місяцем, але, коли до поїздки нашої мрії залишалося всього 20 днів, свекруха заявила (зауважте, не попросила забрати, а заявила), що 17-річна зовиця поїде з нами, так як вона давно мріє побачити море. (Ев/В)Зовиця просто жа хлива леді. Вона постійно збігає з дому до своїх хлопців, яких, до речі, не перелічити, і нам потім доводиться шукати її по всьому місту. А взагалі, спробуй тільки зроби їй яке-небудь зауваження, вона таке влаштує, мало не здасться.

Я не хочу на море бігати і шукати, де ж зовиця знайшла чергову пригоду на свою п’яту точку. До того ж, якщо вона полетить з нами, буде спати з нами в одній кімнаті, на розкладачці. А в такому випадку, прощай романтика, вважай відпустки і не буде.Коли у нас з’являться власні діти, тоді, може бути, і подумаємо забрати з собою зовицю на відпочинок, а поки нам потрібен час надолужити згаяне, адже від втоми від роботи у нас з чоловіком у відносинах з’явився якийсь холодок.Свекруха наполягає на своєму, а я не збираюся на море з зовицею. Вже ви мене вибачте, але не її оченятами я милуватися лечу.