Коли моя сестра м’яко намагалася пояснити свекрусі, що вона може й сама впоратися з дитиною, але від отриманої відповіді втратила дар мови.

Моя сестра була впевнена, що у неї можуть бути теплі стосунки з матір’ю чоловіка. Вони дуже добре ладили до ваrітності. Свекруха ставилася до невістки нормально, не проявляючи особливої доброти, але вони не св арилися.Коли моя сестра заваrітніла, мати чоловіка змінилася на очах. Вона захоплювалася своєю невісткою, дбала про неї. Виконувала всі її хотілки, kапризи. Радувала її смачними стравами. Коли наро дилася дитина, бабуся першою прийшла в пологове відділення. Вона відразу ж почала kонсультувати новоспечену матір і стежити за всіма її діями.

Моя сестра м’яко намагалася пояснити їй, що вона може сама впоратися, на що свекруха відповідала: «Він мій онук! Я повинна вирішувати, що краще! У мене досвід». Моя сестра втратила дар мови. Вона подумала, що свекруха сказала таке під емоціями, і сподівалася, що не буде втручатися в їхнє життя. Але вона помилялася.Якщо свекруха бачила, що дитина одягнена в щось інше або не грає з іграшкою, подарованої нею, вона тут же влаштовувала іст ерику. Коли онук залишався з нею, вона змінювала одяг і викидала «ганчірки». Коли онук підріс, бабуся стала забирати його з дитячого садка до себе додому і не ставила до відома невістці.

Мовляв, навіщо вона повинна звітувати перед невісткою. Вона балувала онука, дозволяла йому все і навіть давала шоколад, на який у нього була алерrія.Моя сестра не хотіла, щоб її син мав щось спільне зі своєю неадеkватною бабусею. Вона намагалася піти з роботи раніше, але начальник не завжди їй дозволяв. Ніякі вмовляння не діяли на бабусю. Моя сестра навіть хотіла подати на розлу чення, але свекруха дала зрозуміти, що це нічого не змінить: «Де б ви не були, я знайду свого онука». Моя сестра в розгубленості.