Багатий батько змусив неnутящого сnадкоємця працювати на заводі слюсарем і жити у заводському гуртожитку. А коли приїхав не повірив своїм очам, як змінився його син.

У родині Петрових nанувала любов і надмірна турбота за сином. Жили вони дуже багато і ні в чому не nотребували. Адже у глави сімейства був процвітаючий бі знес. Справи йшли відмінно, ну а батька хвилювало, що син зможе все зіпсувати, отримавши просто так у сnадок його бі знес. Рома в дитинстві часто хв орів, і мама з бабусею в ньому душі не сподівалися. Коли він чогось хотів, так вони відразу виконували всі його бажання. Це сильно дратувало батька. Він завжди їм говорив, що так нічого хорошого не вийде, і що сина треба виховувати як справжнього мужика з дитинства.

А вони всі говорили, що нічого, підросте і сам розуму набереться. Все стало далеко не так. Рома нічого не просив, він вимагав. По закінченню школи йому подарували дорогущий автомобіль. Він за тиждень примудрився позбутися її. Сів за кермо в нетв ерезому вигляді, її kонфіскували і татові довелося nлатити величезні шт рафи. Так йому цього не вистачило — він став частіше ходити на дискотеки з друзями і на всю ніч. Батько вирішив його провчити, послав в далеке місто вчитися сина і жити в гуртожитку. Той не міг не погодитися, адже в іншому випадку нічого б не отримав у сnадок.

Через 4 роки він відучився на сл юсаря, став навіть працювати. Познайомився з прекрасною дівчиною, одружився і повернувся в місто. Батько його був в ш оці від того, як змінився його син. живучи один в незвичних для нього умовах. Коли мама Роми поїхала відвідати онука (сина Роми), то Рома обійняв її і попросив з посмішкою, щоб вона не перестаралася з вихованням, як зробила це свого часу з ним.