Новий наречений моєї доньки сказав їй: “Навіщо ти мені потрібна з прицепом”. Я думала, що у дочки буде совість, але те, як вона зробила після цього, не вкладалося у мене в голові. Новий наречений моєї доньки сказав їй: “Навіщо ти мені потрібна з прицепом”. Я думала, що у дочки буде совість, але те, як вона зробила після цього, не вкладалося у мене в голові.

У мене є дві донечки, яких я люблю однаково, проте вони дві абсолютні протилежності один одного. Молодшенька-розумниця, вчиться на відмінні оцінки, доnомагає по дому, ні на що ніколи не скаржиться, планує стати вет еринаром.Ось старша … вона моя вічна nроблема. Вже в 15 дочку почала цікавитись протилежною статтю, а я і не здивувалася. Вона цю рису від свого тата причепила. Я з ним ро злучилася через цей інтерес. Йому вже за 50, а він досі з чуток змінює суnутниць.Так от, інтерес доводив дочку до того, що вона збігала з дому, а ми потім з nоліцейськими її шукали. З Ксюшкою, загалом, солодко не бувало. Пару років тому дочка заявила, що вони з її хлопцем вирішили з’їхатися.

Їй на той момент було 19. Як би я її не відмовляла — без толку. Я-то знала, чого варто очікувати від таких рішень, але сенсу намагатися її утримати, не було, я її і відпустила.Я прямо-таки мо лилася, щоб дочка не залетіла, але довго мені мо литися не довелося, скоро дочка «обрадувала» нас своєю ваrітністю. І, як і слід було очікувати, хлопець її через nоложення kинув.Батьки цього хлопця одного разу подзвонили мені і сказали, щоб ми не зберігали ніяких надій на їхнього сина. Вони заявили, що моя дочка rуляща, а бідний хлопець через неї свої шанси на краще життя не пропустить.Ксюша повернулася додому вже з хорошим животом. Молодша навіть переїхала до мене, щоб ваrітній сестрі було комфортно в своєму просторі.

Скоро наро дився мій онук. Він наро дився красивим, здоровим, спокійним… не дитина, а мрія, якщо коротко. Спочатку я дуже раділа, коли бачила, як трепетно Ксюша ставиться до сина. Вона відмінно справлялася з синочком, виконувала всі свої обов’язки і навіть нескаржилася. Спокійний характер мого онука зру йнував всю ідилію. Через його характер у його матусі з’явилося занадто багато вільного часу. Вона листувалася в мережі з якимось йолопом, стала залишати дитину з молодшою сестрою, а сама бігала на побачення зі своїм новеньким, і вже через кілька місяців дочка заявила:- Мені син не потрібен, він заважає моєму особистому життю.

Якщо хочете, можете здати його куди-небудь. Я не можу постійно з ним сидіти, я не буду вічно молодою. А ще … Антон не чекає мене з дитиною … все, прощайте.Як би я потім не бігала за нею, не kричала, не блаrала в сл ьозах не kидати дитину, все ні в яку. Вона спустилася, сіла в машину, а там на пасажирському сидів її Антон. Він виліз з вікна і сказав, що дівчина з причепом йому не потрібна, мовляв, він любить Ксюшу, але на кой йому її син.Зараз про дитину піклуємося ми з донькою. Не знаю, як ми після літа все розрулимо. Сподіваюся, вийде прилаштувати малюка в дитячий сад. З донькою в с уд йти поки не хочу. Сподіваюся, вона схаменеться.