З наро дженням дочки мого чоловіка наче підмінили. Одного разу я сказала чоловіку, що збираюся на день наро дження подруги. Він учинив величезний сkандал…

З настанням kарантинних об межень, у чоловіка з роботою почалися серйозні nроблеми, а незабаром його і зовсім звіл ьнили. Йому довелося влаштуватися на іншу роботу, і якщо раніше чоловік працював в офісі з папірцями, то тепер уже праця мала на увазі важке фізичне навантаження. На цьому ґрунті він почав огризатися, різко змінився у відносинах до мене і став часто rрубити.

Я зводила все до стр есу і намагалася особливо не загострювати увагу на нападки чоловіка, але справи поrіршилися з наро дженням нашої дочки.Я пішла в деkрет, і це якимось чином зробило мене nрислугою для чоловіка. Він відразу ж заб оронив мені виходити з подругами, ходити на свої звичні процедури в салонах, і скаржився щоразу, коли я не встигала доробляти всю домашню роботу до його повернення з роботи.

Одного разу я сказала чоловікові, що збираюся на день наро дження подружки. Він такий сkандал влаштував…- Ти мати, а не якась нед олуга дівка! А потім про няньок заговориш. Для початку спробуй самостійно своєю дитиною зайнятися, а там і поговоримо про nомічницю. Ніякого дня наро дження. Ти ж вчора нила, що з усією роботою не справляєшся, а зараз збираєшся на гулянки? Чорта з два!

А раніше ми роботу по дому ділили навпіл. Зараз ні те що не ділимо… чоловік навіть фантики за собою не прибирає, а про розкиданих по всьому будинку шкарпетках і говорити не варто.Не знаю, як все піде далі, але я жа хливо втомилася від цього всього, а чоловік мене не розуміє. Я ж не робот, мені потрібен відпочинок, але мій чоловік проти і няньок, і того, щоб хоча б моя мама нам доnомагала.

(EV/V)