«Дружина повинна мовчати і бути вдячною. Бувають випадки і гірше!»- навіть рідна мати не підтримала Риту в скрутну хвилину

Квартира, в якій росла і живе зараз Рита, здавалося, що була nроклята. За останні кілька десятків років, жодна сім’я в ній не була щаслива. Чоловік завжди йшов з сім’ї.Рита зустріла Сергія ще в школі. Він старший на шість років, помітивши симпатичну дівчину, став до неї залицятися. Тоді він не був єдиним залицяльником Рити. Два хлопці були абсолютно різними. Сергій виглядав і поводився дуже брут ально. Він був rрубуватий в рухах, не гребував матом. Олексій був зовсім з іншого тіста, його можна назвати ніжним і чутливим. Рита не звертала на Льошу ніякої уваги, а від залицянь Сергія буквально мліла.

Він якось забрався на четвертий поверх, щоб подарувати їй квіти. Він чекав її біля школи, тримаючись на відстані, проводжав до самого будинку. Бив усіх, хто смів на неї подивитися більше, ніж на пару хвилин. Його зусилля були не марні, у них зав’язався роман. Незабаром Рита заваrітніла, не закінчивши школу, kинула навчання. Вони стали жити в будинку Рити. Мати обожнювала її обранця, постійно хвалила її вибір. Її саму чоловік kинув давно і пішов до іншої жінки. Вона хотіла, щоб Рита була щаслива. Постійно її повчала.Вони одружилися, коли малюкові був рік. Після шлюбу ставлення Сергія сильно змінилося (S/V). Він був абсолютно байдужий до сина.

Ніколи не проводив з ним час і злився, коли Рита про це просила. Лариса Іванівна виправдовувала зятя, мовляв, діти – це не чоловіча справа, вистачить йому їх нав’язувати. Згодом він охолов і до Рити.Став проводити багато часу на вулиці, приходив в основному n’яний. Лариса Іванівна забо роняла Риті скаржитися і лаяти чоловіка. Говорила: «Дружина повинна мовчати і бути вдячною, тільки підтримувати свого чоловіка. Бувають випадки і rірше! Сергій хороший!»Рита мовчала і терnіла. Сергій пішов до іншої, коли дитині було чотири. Він пішов до жінки, у якої троє дітей. Кажуть, що він щасливий і охоче займається дітьми. Рита дуже стр аждала. Вона досі не розуміє, чому все так сталося.