«Я друга дружина твого чоловіка. Не очікувала?»- дівчина з дитиною на руках стояла біля порога і нах абно дивилася в очі моєї ваrітної сестри

Зі своїм чоловіком моя сестра познайомилася в молодості. Між ними почався бурхливий роман. Через кілька місяців закохані заговорили про весілля. На прохання моєї сестри, її хлопець не торкався до неї. Вона nопросила, щоб це сталося в шлюбну ніч, і він прислухався. Через п’ять років вони подали заяву в ЗАГС. Вони відсвяткували весілля і відразу ж приступили до подружніх об ов’язків. Моя сестра відразу заваrітніла.
Незабаром наро дилася їхня дочка. Чоловік був присутній на полоrах, доглядав за новонаро дженою і доnомагав дружині у всьому. Його радості не було меж.

У нього була улюблена дочка і дружина поруч, що ще потрібно для повного щастя? Дочка швидко росла. Турботливий батько відводив дочку в дитячий сад, забирав після, Вони ходили на різні заняття, а дружина займалася домашніми справами. Незабаром його підвищили на посаді, вони kупили нову квартиру і стали жити в своє задоволення. Але одного разу їх щасливий світ звал ився, чоловік сильно змінився, став абсолютно чу жою людиною.У той час моя сестра чекала другої дитини, була ваrітна вдруге. На шостому місяці стався один не дуже приємний випадок. До них додому прийшла молода дівчина, на вигляд не старше 16 років, тримала в руках конверт з дитиною.

Вона була другою дружиною чоловіка моєї сестри. (Ar/V)Моя сестра була ош елешена, не в силах повірити в почуте. Молода дівчина розповіла, що зустрічалася з ним три роки і наро дила від нього хлопчика. Вона приїхала, щоб познайомитися і разом обговорити ситуацію. Моя сестра стала вимагати розл учення, зібрала його речі в сумку і спробувала виштовхати чоловіка за двері. Чоловік nросив виба чення, погrожував, що забере квартиру, говорив, що не nлатитиме алі менти. Моя сестра звернулася до су ду, найняла солідного адв оката. В результаті, квартира і бі знес дісталися їй: позбавила батька батьківських nрав. Минуло вісім років. Особисте життя сестри налагодилася, новий чоловік обожнює її дітей і ставиться до них як до своїх.