Вирішила я взяти прізвище чоловіка, а свекруха побачила в моєму вчинку якийсь під ступ. Те, що вона накоїла потім, не піддається поясненню

Я закохалася в Миколу з першого погляду, і це було взаємно. У нас відносини почалися дуже бурхливо, ми шалено один одного любили і любимо зараз. Люди із заздрістю на нас дивилися і дивляться. Для мене в період першої закоханості нікого більше не існувало. Всі думки були тільки про нього. Коли ми проводили час разом, ніяк не могли задовольнити потребу один в одному, хотілося ніколи не розлу чатися. Подруги намагалися мене переконати, що я занадто тону в цій любові, але я їх не слухала.

Ми з Колею досить швидко поrлибили наші відносини і з’їхалися. У нас ніколи не було св арок, тільки любов і підтримка. Я вважаю, що наші відносини-це справжній дар долі і дуже ними дорожу. У всіх так і руки свербять, щоб втр утитися в нашу ідилію. Хоча поради з боку виглядають смішно і недоречно, адже у нас і так все чудово. Після весілля я взяла прізвище чоловіка. Це стало причиною безлічі розмов за спиною. Люди будували всякі kонспірологічні теорії мого вчинку. Навіть свекруха була не рада. Вона (S / V) мене недолюблює і в наші відносини не вірить.

Постійно намагається втрутитися і роздає непотрібні поради. Намагається вплинути на свого сина, щоб ми розл училися.Я її відверто не розумію. Коля зі мною щасливий, ми відмінно уживаємося і всім задоволені. Чому людям спокійно не живеться? Рік тому у нас наро дилася дочка. Це стало причиною для виникнення нових тем для обговорення у Ірини Борисівни. Все я роблю не так, на її думку: не так на сина її впливаю, не так дочку виховую, не так вдома забираюся і поrано готую. Я kонфлікти намагаюся не провокувати, мене втішає те, що Коля мене у всьому підтримує.