«Ганяє чоловіка і дітей, а сама лежить собі на дивані!»- обурювалася свекруха, що син собі в дружини таку лед арку вибрав

У Белли Андріївни була велика сім’я. Вона дуже господарська жінка, яка виховала трьох дітей. Все своє життя вона присвятила тому, щоб забезпечити рідних kомфортом, до сих пір дочка з нею живе. Петро Михайлович працював, а дружина весь день була вдома. Вона пишалася званням домогосподарки. За весь період шлюбу чоловік жодного разу не робив нічого по дому, у вихованні дітей участі не брав теж. Белла часто втомлювалася, але не звертала увагу на це. З ранку до ночі вона була зайнята. Вона вставала раніше всіх і готувала їжу для всієї родини. Гладила одяг для всіх. Коли чоловік йшов на роботу, а діти в школу, починався етап nрибирання.

Вона мила посуд, робила прання, ходила по магазинах. Увечері готувала вечерю, робила з дітьми уроки, збирала їх портфелі. Вона завжди все встигала, вибиваючись з сил. Часу на себе у неї практично ніколи не було. Дружина її сина на свекруху зовсім не схожа. У неї інші погляди на розподіл домашніх обов’язків. Вони одружилися з Юрієм після університету. Спочатку він нічого не вмів сам, але з часом всьому навчився. До появи дітей вони все робили разом. Юра доnомагав по дому, робив прибирання, готував їжу нарівні з дружиною.

Коли з’явилися діти, він брав активну участь в їх дорослішанні. Потім Ліна і дітей долучила до nраці. У родині Афанасьєвих кожен сам за собою прибирає, а їжу готують по черзі. Діти виросли дуже відповідальними, незалежними і самостійними. Свекруха вважала невістку лед аркою (S/V). Думала, що жоден чоловік не може бути щасливий з такою жінкою, мовляв, син зробив велику помилку. Але спостерігаючи за онуками, Белла постійно дивувалася: «Як у такої лед арки могли вирости такі відповідальні діти?»