Бабулька з 4 дітьми пробігла без черги.

Ходила я зі своїм онуком в ліkарню до дитячого ліkаря. Мені завжди було цікаво розглядати оточуючих в черзі. Всі такі дивні…І ось ми підійшли до нашого kабінету. Черги було багато, всі стояли і толпилися, дихати нічим, але іншого шляху немає.Моя невістка зараз ваrітна другою дитиною, а я з першим онуком доnомагаю, так і в ліkарню прийшли. Ніхто не поступається місцем старшим. При чому на стільцях сидять досить-таки молоді мами. Але вони спеціально відвертають голову від бабусь з дітьми, щоб не поступатися. Дуже нах абно.

Я помітила одну сімейку. Спочатку двоє хлопчаків разом грали, потім до них підійшла їхня сестра. А потім приповзла четверта сестра. Це ж скільки у них дітей в сім’ї… на них дивилася мама, але вона була якоюсь відчуженою. Вона дивилася більше не на дітей, а кудись вдалину.А потім матуся різко схопилася і побігла в ту алет. Так я помітила її живіт, значить ще й 5 дитиною ваrітна. Їх бабуся стояла прямо біля дверей до ліkаря. Бабуся стояла вся тр емтіла. Мені її так шкода стало. — Може вам стільчик принести? — запитала я бабусю. — Ні, дякую. Потім вставати важко буде, мені стояти легше.

І як-тільки двері відчинилися, то бабуся з усіма дітьми забігла до ліkаря. (Al/V) Дивно, чому з черги ніхто сам не запропонував бі дній бабусі з багатодітною матір’ю пройти без черги.Це ж 4 дітей, як вони взагалі з ними справляються… ось від такого некультурного покоління мені соромно і огидно.І правильно зробила бабуся, що встигла забігти. Нікому з тих нах абних жінок на стільцях не зрозуміти, якого це стояти на одній нозі і стежити за 4 дітьми, так ще й невістка ваrітна.