» Приходьте, шановні гості, до нас на свято, але тільки зі своєю їжею! І подарунки теж не забудьте !” – такого я в житті не бачила

Хтось чув чи бачив таке? Я була шоkована, дізнавшись, що на день наро дження треба приносити власну їжу.Вчора я спекла в духовці смачне печиво з маком. Я хотіла роздати їх сусідам, як це зазвичай робить моя знайома. Вона часто частує мене всілякими солодощами.Я взяла тацю з печивами і пішла до сусідки. Сусідка стояла біля плити та готувала фрикадельки. Я дивлюся, а в неї купа фрикадельок у мисці – і ще багато випічки. І тоді вона попросила доnомоги. Вона поспішала кудись і не мала часу підготуватися.Сказала, що їй треба прийняти душ та погладити одяг. Додала, що має виїхати за 30 хвилин.

— Фрикаделек тут на тиждень. Навіщо тобі так багато? Куди ти так поспішаєш?Виявляється, у сестри її чоловіка день наро дження, тож вона поспішала до неї у гості. І вона замовила смажені фрикадельки.- Я не розумію, фрикадельки замість подарунка? Чи доnомагаєш їй готувати?– Ні, без подарунка не піду, а фрикадельки призначені для святкового столу. (AN/K)Сусідка пояснила, що сестра чоловіка з дітьми мешкає з батьками. Коли вона запрошує всіх своїх родичів, включаючи дітей на вечірку, вона просить їх приготувати певну страву. Зазвичай вона сама готує лише картопляне пюре.

Виходить, свято за доnомогою чужих рук. Я була вр ажена. Я навіть не думала, що таке може статися. Як це можливо?Це виглядає приблизно так: «Дорогі гості, приходьте до нас на свято, але зі своєю їжею! І не забудьте про подарунки!»Мені шкода, що я не знала цього раніше. А то святкові дні я весь день стою біля плити і завжди намагаюся готувати смачну їжу. Виявляється, можна просто попросити гостей принести свою їжу.Я досмажила фрикадельки, що залишилися. Я повірила своїй сусідці, бо знаю, що вона ніколи не бр еше. І з якого дива? Але якби мені це сказав незнайомець – я була б здивована.