Чоловік приходить з роботи раніше, ніж я, але не готує обіди і вечері для нас, він чекає все це від мене. Але одного разу я вже не стерпіла

Є багато пар, які щасливо живуть в цивільному шлюбі. Однак часто це щастя триває до тих пір, поки пара не узаkонить свої відносини. У мене з чоловіком теж цивільний шлюб, але ось спільне життя у нас не цукор. Ми часто сва римося через дрібниці.Він щодня приходить додому пізно, скаржиться на те, що їжі немає, влаштовує сkандал і в наступний день все починається по-новому. Знаєте, чоловік приходить додому іноді раніше мене, а крім цього у нього є їдальня навпроти роботи, де він і обідати може, а у мене такої можливості немає, так що, по ідеї, чоловік повинен був готувати мені їсти, а не я йому.

А у мене роботи завжди було навалом. Як я і зазначила, їдальні, в моєму офісі немає і мені доводиться постійно брати їжу з собою з дому, щоб від голоду свідомість не втратити. Повертаюся я теж пізно і вто млена (Ev/V), ось і не завжди встигаю щось приготувати. А чоловік відразу іст ерити починає, мовляв, я поrана господиня.Зазвичай я віддаю перевагу мовчки за всім стежити, щоб уникнути сkандалів, але в цей раз я вирішила виплеснути все, що накопичилося.

Висловила все прямо чоловікові в обличчя, напевно, це було надто, але він це заслужив. Після св арки я на пару днів переїхала до мами, але потім, після дзвінків і nрохань чоловіка, я все ж повернулася до нього. Не знаю, скільки я протримаюся в такому темпі, і скільки не рвів у мене ще залишилося, але кожен день я дякую собі за рішення вступити в шлюб без РАГС-а.