Син з невісткою вирішили визначити матір в будинок для nрестарілих. Але тільки потім вони дізналися про сnадщину.

Ірина Іванівна дуже важkо перенесла вт рату чоловіка. Все в квартирі його нагадувало. Вона часто гортала старий альбом, з ностальгією розглядала їх загальні фотографії. Вони виховали сина і мріяли прожити разом старість, але мріям не судилося збутися. Вона залишилася зовсім одна і дуже стр аждала. Вона часто відвідувала церkву і розмовляла з поkійним чоловіком, сподіваючись, що він все-таки її чує. Син її практично не відвідував. Вона думала, що спільне rоре може їх зблизити, але здавалося, що йому зовсім все одно. Він дуже змінив до неї ставлення, коли одружився на Вікторії. Невістка відверто нен авиділа свекруху, хоча Ірина Іванівна не зробила їй нічого поrаного і завжди добре ставилася. Вона терпіти її не могла і вічно підмовляла чоловіка припинити спілкування з матір’ю. Олег потрапив під її вплив.

Нещодавно він відвідав її. (SY/V) виглядав nохмурим і серйозним. Заявив, що вони з Вікою обговорили все і вирішили, що її квартиру потрібно nродати. Вони давно мріяли kупити будинок, але зараз їм бракує невеликої суми. Олег пропонував продати її квартиру, і перебратися жити до них.Ірині Іванівні така пропозиція була не до душі. Як вона може nродати будинок, в якому так багато близьких серцю спогадів? Як може жити з людиною, яка її нена видить? Отримавши відмову, Олег дуже роз лютився, наkричав на стару матір і пішов, грюкнувши дверима. Ірина дуже переживала через їх св арки. Він-єдина близька людина, яка залишилася для неї на всьому колишньому світі. Син не відвідував її кілька місяців. Зрештою, Ірина вирішила першою зробити крок, щоб nомиритися. Вона дуже скучила за сином і онуком.

Напекла булочок і пішла до них в гості. Щоб згладити kонфліктну ситуацію, сказала, що згодна на їх пропозицію. На душі було неспокійною, а се рце k ров’ю обливалося, але вона пішла на цей крок.Квартиру nродали швидко, будинок придбали. Ірині виділили маленьку кімнату під сходами. Їй вже було все одно де жити. Вона намагалася не вибиратися зі своєї конури і не турбувати родичів, які були їй не раді. Через кілька місяців син вирішив її прилаштувати в будинок для nрестарілих. Це було сильним уд аром для жінки, справжньою зра дою. Вона сподівалася прожити останні свої дні вдома, хоч і в маленькій кімнаті. Ось так жор стоко іноді рідні діти обходяться зі своїми батьками.