Мама вийшла заміж за батька, але не любила його, а коли наро дилася я, вона взагалі стала нен авидіти мене. Тільки у долі були на мене інші плани

Моя мама вийшла заміж за тата на зло своєму kолишньому нареченому, який обіцяв одружитися з нею, але чомусь без пояснень просто взяв і поїхав з міста. Моя мама думала, що просто з розуму зійде, не зможе без нього жити, і вирішила піти на такий крок. Вона думала, що таким чином вона поверне свою любов, що він одумається, коли побачить, що втратив її і повернеться. Але її колишній так і не повернувся, вона ж вийшла заміж за мого батька, але постійно св арилася з ним. Я розумію, що вона його не любила, але я ж не ви нна, що в їхньому шлюбі я наро дилася (M/V).

Вона всю свою злі сть виливала на мене, вважала, що це я ви нна в її бі дах, думала, що якщо kолишній дізнається про те, що у нього є дочка, то взагалі не повернеться до неї, хоча вона вже повинна була зрозуміти, що він і не збирався повертатися до неї. Мама зі мною особливо не цере монилася, на мене намагалася не витрачати rроші, просила у знайомих одяг, але ми не бідно жили. Тато мій постійно був у відрядженнях, тому я його майже і не бачила, і він мною не займався, але я дуже його любила і су мувала за ним.Одного разу батько поїхав у відрядження і більше не повернувся, прямо звідти подав на розл учення.

Я до цього часу вже встигла виїхати в інше місто, зустріла хлопця, і ось ми почали жити з ним, хоча у мене до нього не було ніяких почуттів, жили разом, тому що було зручно. Мама до цього часу вже жила своїм життям, знайшла собі нового чоловіка, а мені набридли відносини без любові, я вирішила виїхати до бабусі. Вона мене прийняла без особливого ентузіазму, дала мені кімнату, я знайшла собі роботу, потім стала стежити за собою, думала, що я все життя жила ось так — без любові: потрібно навчитися любити себе. Полюбивши себе, потім я зустріла хлопця, який шалено мене полюбив, піклується про мене і оберігає, ось за такого я вийшла заміж.