Я вирішив зробити моїй дівчині пропозицію, але раптом побачив в мережі фотографію з її дня наро дження. Те, що я там побачив, невимовно…

Ось такий неприємний випадок трапився зі мною, коли я зустрічався з однією дівчиною. Я ставився до неї серйозно, намагався постійно радувати, і ось в черговий раз, коли у неї повинен бути день наро дження, я вирішив запросити її в дорогий ресторан і подарувати кільце. Я не хотів вже тягнути з відносинами, я тоді з нею вже як рік зустрічався. І ось, за день до цього дня, моя улюблена сказала мені, що вони вирішили посидіти з подругами в цей день і відзначити її свято. Я тоді засму тився, думав, що мій план зва лився, але вона сказала потім, що ми можемо провести наступний день разом. Те, що ми повинні були з нею провести день разом якось мене порадувало, я побажав їй гарного відпочинку, а сам в цей день поїхав на роботу.

На наступний день ми з нею зустрілися, але я не став робити їй пропозицію, так як потрібно було дещо з’ясувати. (M/V)Я запитав у неї, чому на фотографії я бачу не просто компанію її подруг і хлопців в тому числі. Вона почала виправдовуватися, що виявилося, за сусіднім столом святкував день наро дження її знайомий, тому вони вирішили святкувати разом.Я звичайно ж не хотів чіплятися, і робив це не спеціально, Просто мені було цікаво, чому вона не захотіла провести цей день зі мною. Я сказав, що раз така ситуація вийшла, то вона могла б зателефонувати мені і попросити приїхати.

Я уявляю, як би красиво вийшло, якби я перед усіма зробив їй пропозицію, але вона вирішила обдурити мене. Я зрозумів, що насправді все було сплановано, тільки ось я в її плани не входив.Я намагався не робити траrедії з цього, але поrаний ос ад залишився, і я навіть якось охолов до неї, а після цього не минуло й двох місяців, як я прийняв рішення розл учитися з нею. Думаю, що після того випадку потрібно було розл учатися, раз вона не хотіла мене бачити в такий важливий для неї день.