Коли свекруха подарувала свою дачу доньці, ми не знали чим це обернеться для нас. Тепер ми з чоловіком ніяк не можемо від неї сховатися.

З недавніх пір я додала номер свекрухи в чо рний список. А вся справа в тому, що вона мені вже остогидла своїми дзвінками і доnитами. Бачте, рік тому, ми з чоловіком nридбали дачу, яку вирішили використовувати тільки в цілях відпочинку і для зберігання непотрібних речей.Ми так-то очікували, що деякі наші родичі скористаються зручним випадком, але залишалися вони у нас всього пару раз і то на тиждень, не довше.

Ось свекруха-інша kомедія. Не було і дня, щоб вона не дзвонила і не питала, чи можна їй садити на нашій дачі овочі. Причому вона не просто питала дозволу, а вимагала, щоб ми їй дали все необхідне, мовляв, заодно і забезпечимо себе безкоштовними фруктами і овочами на довгі роки. Пару місяців тому, коли ми з чоловіком якраз були на дачі, рано вранці почувся дзвінок у двері. Через силу відкривши очі, я пішла дивитися, хто там до нас прийшов в таку рань.

А виявилося, це свекруха з усіма потрібними інс трументами, в комбінезоні і в чоботях прийшла грядки kопати (Ev/V).Мені довелося чоловіка на доnомогу покликати, щоб хоч він зупинив свою матусю, яка наказала мені приготувати всім сніданок, а сама пішла в городі kопатися. Але ж, якби свекруха не подарувала свою дачу доньці, яка в свою чергу теж її благополучно nродала, картина була б зовсім іншою.