“ Раз шорти сповзають , то будеш танцювати так ! ” Няня nринизила мого сина перед всієї групою , а тепер дитина не хоче йти до дитячого садка

Вийшла заміж 5 років тому . Через півроку після весілля я заваrітніла і наро дила двійнят . Донька у мене слухняна і спокійна , а син активний. У дитячий сад ходили із задоволенням і ніколи нікого не ображали.А потім син почав різко відмовлятися ходити в сад . Ніякі умовляння не діяли . Я не розуміла причину і вирішила поговорити із сином . Звісно ж , я почала розпитувати у сина , що ж трапилося , але він мені нічого не говорив . Тоді мені довелося серйозно поговорити з дочкою . Але навіть дочка довго не хотіла розповідати мені про те , що трапилося у її брата у дитячому саду.

Сестра не хотіла підводити брата і що-небудь вид авати . Коли все-таки дівчинка розкрилася — я була в ш оці від почутого . Виявляється , мого сина nринизила викладачка по музиці . Коли вони готували танець на випускний , у сина постійно спадали шорти , і він не міг нормально танцювати.Викладачка посміялася над зовнішнім видом сина , а після підійшла та зняла з нього шорти . Бачите чи , їй не сподобався неохайний вигляд мого сина.Раз шорти сповзають , то будеш танцювати так » — сказала вона.

Діти почали сміятися , а син від образи став nлакати . І саме в дні , коли були уроки музики , він не хотів йти до дитячого саду.Я була збентежена і не знала , як вчинити . Син не хотів мені розповідати , щоб не засмучувати , але і так залишати було неnравильно. Звісно ж , я не закинула це питання і поговорила з вихователькою, вона вибачилася за свою колегу та обіцяла обговорити з нею про її вчинок. Ось так були зіnсовані останні дні у дитячому саду для мого сина . Напевно , тепер мій син буде завжди з великим сум ом та образою згадувати ці юні роки. Адже раніше він так любив ходити в садок.