» Або ро змінюєш квартиру , або я йду з дома ! Донька поставила уль тиматум , а мати зробила вирішальний вибір у своєму житті

У нашому будинку мешкала моя викладачка з математики зі своєю донькою. Вона наро дила дитину досить пізно і, як кажуть, собі. Дівчинка була мила, скромна, добре вчилася. Завжди була акуратно одягнена, вихована і зовсім не схожа на однолітків.Мати мріяла, щоб дочка вступила до якогось престижного університету і побудувала чудову kар’єру.Але нещодавно я дізналася, що 16-річна дівчинка закохалася у 25-річного парубка. Про навчання забула, мати не слухалася і вирішила вийти заміж.До цього вона не зустрічалася з хлопцями. То був її перший чоловік.

Жаль, що її мама всьому цьому не раділа. З молодою людиною вона познайомилася у соціальній мережі. Між ними підозріло швидко почалися стосунки, і через 3 місяці він зробив пропозицію руки і серця. Він ходить до них додому і почувається як господар.Про себе розповідає, що навчався в інтернаті, чим міг заробляти на життя і в пошуках кращої долі приїхав до столиці, але побачив її та закохався. Тільки після зустрічі з цим хлопцем вона стала змінюватися на гірший бік: почала rрубити матері, робити все по-своєму, і вимагати від матері продати їхню квартиру та kупити їм однушку.

Звичайно ж було зрозуміло, чиїх рук це діло , адже вона сама додуматися до цього не могла. Майбутньому зятю потрібен був дах над головою і прописка в центрі міста, а вона йшла у нього на поводі. Вона була не ро збещена чоловічою увагою, тому й робила все, щоб не втратити свого ша нсу.Далі було тільки гірше, адже донька поставила уль тиматум: «або розмінюєш квартиру або я йду з дому».Моя викладачка була мудрою жінкою та стояла на своєму. А її дочка нікого довкола слухати не хоче. Ось тільки її маму шкода: виростити і виховати, а наприкінці в похилому віці не порозумітися з єдиною дочкою.