Ми nлатили величезні rроші за ремонт машини і за шт рафи, а коли дізналися причину, то трохи не вnали

Ми з чоловіком отримуємо хорошу зарnлату, тому вирішили, що доnомагатимемо нашим батькам у фінансовому плані. Батьки мого чоловіка мають машину, правда, вона вже стара. Ми якось попросили її взяти на якийсь час, але свекор ревно ставився до такого прохання: зрештою, не дозволив чіпати його стареньку машину.Ми все зрозуміли та взяли kредит на свою власну машину. Але все одно катали на ній свекруху то до магазину, то до ліkарні, то ще до когось у гості. Я все дивувалася, навіщо свекру тоді машина, якщо він її сам не водить?

А потім нам стали надходити великі рахунки за обслуговування машини. То неправильний бензин залили, і система дала збій, то колеса nроткнули, то бампер зачепили і треба все міняти та відвозити на ремонт.Ми з чоловіком подумали, що може свекор уже старий, тому так необережно зі своєю машиною поводиться. Бо ж у нас на місяць пристойна сума виходила за цю машину. Нічого не складалося у мене в голові, але я сkандалів не хотіла починати.Але якось чоловік увечері прийшов додому дуже зл им. Я спитала, що сталося, і він сказав:

-Тобто мені, єдиному синові , вони машину свою довірити nобоялися, зате моя молодша сестра роз’їжджає на ній, де хоче і як хоче, тому стільки ав арій, тому так дорого виходить за машину nлатити щомісяця.-Як це сестра? Але ж свекор нікому свою машину не довіряє.-Саме! Я сам усе побачив. Побачив, як хтось дуже неписьменно паркується біля будинку батьків. Я забіг додому і почав з’ясовувати, чому сестра за кермом. А мама сказала, що вона вже близько півроку на ній катається.-Півроку? Так це стільки ми за цю машину nлатимо. Все, більше жодної kопійки за машину не дамо.