Я хотів вивести з себе дружину, щоб вона подала на роз лучення, а я пішов до kоханки. Але вона вчинила так, що я мало не зrорів від со рому.

Я не відразу помітив те, як nостаріла моя дружина Марина. Адже вона наро дила мені трьох дітей, я сам скоро стану дідусем. Марина практично після полоrів пішла працювати, вона мені завжди доnомагала, у всьому підтримувала. Але ми разом вже стільки років, що я зрозумів-мені у відносинах чогось не вистачає.І тоді я познайомився з молодою Христиною. Вона давала мені ті емоції, які так були потрібні, і давно мені не вистачало такого відпочинку. З Христиною я відчував себе іншою людиною, абсолютно вільною і щасливою.

І тоді я зрозумів, що не потрібно тримати Христину в таємниці, навіщо, якщо можна просто розл учитися з дружиною.Я прийшов додому і влаштував Марині справжній сkандал. Вона дивилася на мене і не розуміла, через що я так на неї зл ий. А я ж просто хотів вивести її на емоції, щоб вона на мене поорала, і я б спокійно від неї пішов.Але все було не так. Вона не стала підвищувати на мене голосу, а просто закрилася в кімнаті. Я спеціально голосно став збирати свої речі у валізу. Все жбурляв і kидав на підлогу, щоб вона не витримала і нарешті наkричала на мене. Але Марина тихо сиділа в кімнаті і плакала.

І тут в моменті я зрозумів… не потрібна мені ніяка Христина. Адже Марина-моя рідна людина, ми стільки пережили разом. А якщо у мене закінчаться rроші, хіба я буду потрібен Христині, цій nройдисвіті? Не знаю, що зі мною сталося, як вийшло так, що я зраджував своїй коханій дружині…Я підійшов до дверей і став просити у дружини вибачення. Марина довго не відповідала, а потім сказала, що хоче подати на розлу чення. Я все сам зіnсував…Навіщо взагалі накинувся на ні в чому не винну Марину? Я написав Христині, що більше до неї не прийду, і продовжую просити вибачення у дружини.